Oto bitki gubre sisteminde yardiminiz lazim brolar

Odu020

Yeni üye
Oncelikle herkese selam brolar gubre konusunu baya arastirdim kafam karisti yalnisim varsa affola boyle yapsam nasil olur?

Toprak- plagron light mix toprak
Genetic -blue dream oto 10kök
Isik arkadaslarin onerdigi 600wat ilerde +600watda alabilrim 1200wat toplam)
5 kök olucak

2ci haftadan gubre vericem

2ci haftadan ciceklenmeye kadar-root juice+grow+heaven+calmag
Ciceklenmede
grow+heaven+calmag+bloom+topmax

Ciceklenmede grow ve heaveni komple cikarmakmi daha iyi yoksa miktarlari dusurmekmi?
Cal mag beraber verilirse olurmu?

Ek olarak big bud kullansam nasil olur?
Yardimlarinizi bekliorum

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Sitede her 10 growerdan en az 7 tanesi gübreyi ve suyun ölçüsünü kaçırıyor, bu yüzden herkes boş sulama yapmama ve gübreyi azaltmama konusunda ısrarcı davranıyor. Bitkisinde sıkıntı olanlara tek tek bak hep aynı sorunlar. Halbuki az gübre iyidir telafisi kolaydır, ama fazla gübrenin telafisi yoktur. Ayrıca sürekli gübre kullanmayı marifet sanan sonra hüsrana uğramasına rağmen bu inadından vazgeçmeyenler çoğunlukta. Arada boş su verince bitki aç kalıp ölmez, topraktaki tuzlar temizlenir, bitki dinlenir. Az gübre iyidir hızlı gelişim demektir.
Marka gübrelerin çoğunda calmag şişesinin üstünde diğer besinlerle karıştırmayın yazar, benim araştırmalarım sonucu da ziraat mühendisleri kalsiyum takviyesini diğer gübrelerle birlikte yapmayın der. Kalsiyumun diğer besin elementlerini kitleme alımını azaltarak toprakta tuzlarını biriktirmesi gibi bir özelliği var. Eski köye yeni adet getirmem, kim nasıl istiyorsa öyle yapsın, diğer gübrelere karıştırana da yanlış yapıyorsun demem, yalnız sıkıntıya düşüncede gelip ne yapacağım demesin. Ayrıca calmag azot içerir özellikle grow gübresiyle dikkatli kullanılması gerek. Ben arada yaptığım boş sulamalarda veriyorum kafam rahat, kim nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Odu020

Yeni üye
Sitede her 10 growerdan en az 7 tanesi gübreyi ve suyun ölçüsünü kaçırıyor, bu yüzden herkes boş sulama yapmama ve gübreyi azaltmama konusunda ısrarcı davranıyor. Bitkisinde sıkıntı olanlara tek tek bak hep aynı sorunlar. Halbuki az gübre iyidir telafisi kolaydır, ama fazla gübrenin telafisi yoktur. Ayrıca sürekli gübre kullanmayı marifet sanan sonra hüsrana uğramasına rağmen bu inadından vazgeçmeyenler çoğunlukta. Arada boş su verince bitki aç kalıp ölmez, topraktaki tuzlar temizlenir, bitki dinlenir. Az gübre iyidir hızlı gelişim demektir.
Marka gübrelerin çoğunda calmag şişesinin üstünde diğer besinlerle karıştırmayın yazar, benim araştırmalarım sonucu da ziraat mühendisleri kalsiyum takviyesini diğer gübrelerle birlikte yapmayın der. Kalsiyumun diğer besin elementlerini kitleme alımını azaltarak toprakta tuzlarını biriktirmesi gibi bir özelliği var. Eski köye yeni adet getirmem, kim nasıl istiyorsa öyle yapsın, diğer gübrelere karıştırana da yanlış yapıyorsun demem, yalnız sıkıntıya düşüncede gelip ne yapacağım demesin. Ayrıca calmag azot içerir özellikle grow gübresiyle dikkatli kullanılması gerek. Ben arada yaptığım boş sulamalarda veriyorum kafam rahat, kim nasıl biliyorsa öyle yapsın.
eyvallah usdat sadece sistemi dogrumu anlamisim diye merak etdim. Fazla gubreden bende korkuyom forumda baya eziyet cekenler var. Cansin )

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **