Otomatik tohumda AN gübre kullanimi.

ParlakPüre

Yeni üye
Selamin aleyküm kankalar

AN gübreleri aldim (en kolay erişimim bunlara vardi)

Elimdeki gübreler
-Sensyzm
-Vodoo Juice
-Overdrive
-B52
-Big Bud
-Bud Candy
-Flawless Finish
-Nirvana
-CallMag

Extradan Biobizz Topmax, Ph up ve down var

Toprak olarak monkey soil light mix ve klasmann var

Ekecegim tohumlar.otomatik

Şimdi en iyi verimi almak icin ben bunlari nasıl kullanmaliyim?
Lambam 400 watt hps extradan 400 watt hps daha ekleme imkanim var
Alanim yaklasik 2m2

Deneyimli ustalardan tavsiye bekliyorum

Özellikle tohumlar otomatik olduğu için gubreyi 6 hafta kullandiktan sonrami kesmem lazim? Ve yarim ölçekmi vereyim?

Bizim burdaki su cok kireçli ve klorlu kaynatip gübreleri karistirip phyi ayarladiktan sonramı vermem mantikli

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Dostum merhaba , önce ana besinlerini tamamlamalısın grow-bloom vb . Onları da AN seç bence ph ile uğraşmazsın. 6 haftadan sonra gübreyi kes gibi bir muhabbet yok . Tahmini 30-35 gün arası girse auto bir bitki blooma zaten en hızlı büyüyeceği yerde çiçeği gübresiz bırakma , onu at aklından. Bitkiye vereceğin gübre miktarını da çiçeklerinin gidişatına göre arttırıp azaltırsın . En başta AN için tablonun yarısı ile başlayıp yavaş yavaş arttırabilirsin . Daha sistematik gideyim dersen gübreleme de ec/tds metre edinebilirsin.

Vybz Kartel

Müptezel
Selamin aleyküm kankalar
Her zaman aynı beslenme takvimini kullanırım, Sorun yaşamadım... Az ve sık sulama yaparım. Örneğin 15 litre saksıda, bir sulamada vereceğim en yüksek miktar 1,25 lt. Toprak çabuk kurur ve yine gübrelersin.

Bitkide sorun görmedikçe de boş sulama yapmam..

Tüm oranlar 5 litre suya verilecek oranlardır..

1 ve 10. günler - sadece su (PH 7.4)

10 ve 15. günler - 5ml Sensi Grow A, 5ml Sensi Grow B, 5ml Voodoo Juice.

15 ve 20. günler - 6ml Sensi Grow A, 6ml Sensi Grow B, 5ml Voodoo Juice, 5ml Carboload.

20 ve 25. günler - 7ml Sensi Grow A, 7ml Sensi Grow B, 5ml B52, 5ml SensiZym, 5ml Carboload, 5ml RhinoSkin

25 ve 30. günler - 8ml Sensi Grow A, 8ml Sensi Grow B, 5ml B52, 5ml SensiZym, 5ml Carboload, 5ml RhinoSkin

15 litre saksı için 35 litre flush atılsın, hemen ardından 5 litreye 5ml Sensi Bloom A, 5ml Sensi Bloom B, 5ml Voodoo Juice ve bitkiye 5 litre verilsin.

33 ve 35. günler - 9ml Sensi Bloom A, 9ml Sensi Bloom B, 5ml Voodoo Juice, 5ml BigBud, 5ml Carboload, 5ml Calmag

35 ve 40. günler - 10ml Sensi Bloom A, 10ml Sensi Bloom B, 5ml Voodoo Juice, 5ml BigBud, 5ml Carboload, 5ml Calmag

40 ve 45. günler - 10ml Sensi Bloom A, 10ml Sensi Bloom B, 5ml B52, 5ml BigBud, 5ml Carboload, 5ml Calmag

45 ve 60. günler - 10ml Sensi Bloom A, 10ml Sensi Bloom B, 5ml B52, 5ml Overdrive, 5ml Calmag, 10 ml Carboload, 10ml Bud Factor X

kalan günler Sadece çeşme suyu veya 1 litreye 1 yemek kaçığı keçiboynuzu .....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...