outdoor çiçeklenme başladı tahmini ne zamana çiçeklenme sona erer

kalapar

Yeni üye
Meraba knkalar dumanınız bol olsun bitkimi 4 ay kadar önce ekmiştim şuanda çiçeklenme evresinde ve pistiller yavaştan boy göstermeye başladılar benim size bir kaç sorum olucak konuyla alakalı
Öncelikle bitkinin resimleri:

sorularım
*şimdi ben bu gencoya günlük 5 lt gübreli su veriyorum sizce bu boyuttaki bir bitkiye bu sulama yeterlimidir
*kullandığım gübreler hesi bloom hesi fosfor hesi powerzhyme ve her 5 lt ye 1 damla supervit damlatıyorum(gübrelerden hergün farklı bir tanesini kullanıyorum)genel olarak gübresiz pek vermiyorum su yanlışmıdır?
*bitkinin sağlık durumu açısından pek bişey göremedim fakat yaprakların bazıları 3 yaprak bu bi problemmi bilmiyorum
*günlük gördüğü ışık direk olarak 4 5 saat onun dışında dut ağacımızın altında olduğu için gölgelikde kalıyo sizce günışığını direktmi almalı

şimdiden ilginiz için teşekkürler dumanınız bol olsun

Northen

Yeni üye
Kankam konu dışı kusura bakma benimde ağaçlar var 4 aylık çiçeklenmeden eser yok hangi bölgede oturuyorsun

Kanka fotoğraflarda tam belli olmamakla beraber kızın henüz çiçeklenmeye girmemiş olabilir preflower dönemi deniyo buna. tam çiçeklenmeye girmeden bloom gübresi verme bence. Sulaman normal hatta miktarı arttırabilirsin sıcak iklimdesin bide toprağa ekmişsin ne versen içer o bitki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • G Greenlove:
    +1
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ********* ********* ***** hahahaha** ******* **** ********** *****
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ****** * ***** **** *** ******* ********** *** *** ***** *** *** *** ******* ******** ******** ********** ****** ***** *** ***** ***
  • G Greenlove:
    **** hahahaha**** ** ** **** ****** hahahaha***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    hahahaha* ********* ** ***** *** *** ********* ** ****** hahahaha* ****** *** **********
  • T Turco:
  • G Greenlove:
  • 420mr.green420 420mr.green420:
  • G Greenlove:
    ******** *** ** *** *** *** ** ******** **** **** **** ****** *** ***** **** ***** **** ******** **** ***** ***** *** ***** *** ** ****** ******** *** ********** ********** ********* **** *** * *** **** **** hahahaha* ** ****** *** hahahaha*** **** *** hahahaha** ******** hahahaha** **** **** ****** ****** ********* ********** ****** *** *******
  • G Greenlove:
    hahahahahahahahahahahaha******
    G Greenlove: hahahahahahahahahahahaha******