Outdoor önerilerinizi bekliyorum

endnyz1

Yeni üye
Evet arkadaşlar bitkim 38. Gününde bu gün tarlaya ekicem boy genişlik sıkıntım yok hayvansanlar gübrelerden yanada bi sıkıntım yok daha önceleri yaptıgım yerleri tekerlek genişliğinde 40-50cm kadar kazıp öyle ekiyordum bitkiyi yanık tavuk gübresi dışında herhangi bir gübre vermedim simdiye kadar bitkinin genetiğiyle ilgili hiç bir bilgim yok köyden bir abimin 10 belkide daha fazla süredir ektigi bir genetik önerilerinize açığım yorumlarsanız sevinirim güncel tutmaya çalışıcam.

42. Gün kızımı toprakla kavuştarabildim sonunda yarım cuval yanık tavuk gübresi dışında birşey vermedim cumartesi günleri sulamaya gidicem her sulamada fotograf atarım

49. Gün kızımın durumu hiç iyi degil yeni yerini sevmemiş gibi toprak hiç kurumuyor suya yakın biyere koydugum için sıkıntı olucak gibi çapa yaptım komple etrafına herhangi bir gelişim yok 20lt su verdim 2 tane 10lt bidonla her bidona geçen hafta yaptıgım güvercin gübresi serbetinden 1 çay bardağı koydum haftaya duruma göre serbetin miktarını arttırıcam.

53. Gün biraz toparladı gibi kendini 4-5 gündür cok yağmur yağdı o yüzden gidip 20lt suya yarım lt güvercin gübresi şerbeti karıştırıp verdim.

63. Gün 20lt suya 1lt güvercin gübresi şerbeti karıştırıp verdim 1 haftada yarı yarıya boy attı suan için iyi gidiyor

69. Gün 50lt su 2lt güvercin gübresi serbeti verdim

79. Gün 30lt suya 5lt güvercin gübresi şerbeti

85. gün 1lt suyu 10-15dk kaynattım su ılık oldukdan sonra 1 yemek kaşığı toz yarası gübresi karıstırıp 1 gün dinlendirip verdim hasata kadar bu işlemi hafta bir yapıcam

103. Gün bitki çiçeğe gireli 8 gün oldu yarasa gübresi vermeye devam ediyorum.Bu gün bitkinin etrafını temizleyip çapa yaptım Bud Candy ve Big Bud almıstım onları verdim 40lt suya 80ml.

107. Gün Çiçeğe gireli 12 gün oldu azot eksikliğinden dolayı 5lt güvercin gübresini 50lt suya seyreltip sulama yaptım big bud ve bud cand sprey şeklinde sömeklere sıktım

114. Gün Çiçekte 19. Gün bayadır çok yüklendik yapraklarda hafif gübre yanıkları vardı 40lt boş sulama yaptım kızım gayet iyi büyüyor

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar bitkim 38. Gününde bu gün tarlaya ekicem boy genişlik sıkıntım yok hayvansanlar gübrelerden yanada bi sıkıntım yok daha önceleri yaptıgım yerleri tekerlek genişliğinde 40-50cm kadar kazıp öyle ekiyordum bitkiyi yanık tavuk gübresi dışında herhangi bir gübre vermedim simdiye kadar bitkinin genetiğiyle ilgili hiç bir bilgim yok köyden bir abimin 10 belkide daha fazla süredir ektigi bir genetik önerilerinize açığım yorumlarsanız sevinirim güncel tutmaya çalışıcam.

Bol hasatlar kanka öncelikle sıfır değilsin abin dediğin kişi 10yildir bakıyormuş en kotu ihtimal onada danisabilirsin ciceklenmeye girdiğinde extra gübre takviyesi isteyecektir bunun için konular var organik olsun sentetik olsun senin tercihin hasatin bol olsun şimdiden gönderdiğin fotoda bir sıkıntı görünmüyor zaten istersen kelle ucurup daha fazla dal kendine cikarabilirsin biraz dalları sağa sola yatır derim birde yakalanma :)

endnyz1

Yeni üye
Bol hasatlar kanka öncelikle sıfır değilsin abin dediğin kişi 10yildir bakıyormuş en kotu ihtimal onada danisabilirsin ciceklenmeye girdiğinde extra gübre takviyesi isteyecektir bunun için konular var organik olsun sentetik olsun senin tercihin hasatin bol olsun şimdiden gönderdiğin fotoda bir sıkıntı görünmüyor zaten istersen kelle ucurup daha fazla dal kendine cikarabilirsin biraz dalları sağa sola yatır derim birde yakalanma :)
Kankam teşekkür ederim yorumun için doğal olursa daha iyi olur daha önce 4. Katta kelle ucurdum diğer çıkan yan dallarada yine aynı işlemi uyguguliyim mi?

Kankam teşekkür ederim yorumun için doğal olursa daha iyi olur daha önce 4. Katta kelle ucurdum diğer çıkan yan dallarada yine aynı işlemi uyguguliyim mi?
Önceden bı olan yapmalısın mesela ben ana dalı yatiriyorum sonra yandan çıkan dalların kisindam kelle koyariyorum daha bebekken kelleyi kopariyorum iki tarafa yatıyorum iki dalı uzatıyorum anlatabildim diye düşünüyorum :)) sonra yere uzanmış yatan kızın yan dallarından kopariyorum buda tamamen yer mekan sana kalmış birşey dışarıda baktığın için file ile altta kalacak yaprakların güneş gormesini saglaman gerekiyor bitkin photo ise kelle uçur outo ise strese sokarsin

jertelka

Üye
Önceden bı olan yapmalısın mesela ben ana dalı yatiriyorum sonra yandan çıkan dalların kisindam kelle koyariyorum daha bebekken kelleyi kopariyorum iki tarafa yatıyorum iki dalı uzatıyorum anlatabildim diye düşünüyorum :)) sonra yere uzanmış yatan kızın yan dallarından kopariyorum buda tamamen yer mekan sana kalmış birşey dışarıda baktığın için file ile altta kalacak yaprakların güneş gormesini saglaman gerekiyor bitkin photo ise kelle uçur outo ise strese sokarsin
Bu anlattiginin aynisini bir bitkiye yaptim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
    Night owl Night owl: **