Outdoor Autoflower Ekim Zamanı

Dopamine

Yeni üye
Merhaba dostlar, bu sene auto düşünüyorum. 10-15 günlük fide yapıp outdoor yapmak istiyorum. 4. boğumda tek ve bir sefer topping düşünüyorum. Biraz uzakta olacak, sürekli başında olamıycam gübre vs. kullanamıycam, sulamayı da güvenlik nedeniyle haftada 1 seriden sulama yapıp kaçmayı düşünüyorum. Bitkilerin başında çok durmak istemiyorum. Marmara bölgesi için Autoda güneş döngüsünü iyi yakalayıp maksimum verimi fideleri ne zaman eksem alırım?

Teşekkürler

Tommy vercetti

Müptezel
Outdoorda auto yapma bence kanka zaten yaninada cok gitmiycam photo al verimli olsun mayis basinda cimlendir 20 gun sonrq al disari ekimde alirsin hasadini

Dopamine

Yeni üye
4 tane Ak-47 photo, 3 tane critical kush auto, 3 tane çorbacı yaptım daha önce evde. Biobizz light mix gübre bio grow, bio bloom, top-max üçlüsünü kullandım, suyun ph'ına dikkat ettim, bi de ağaç başı 4 kere topping yapmıştım. Autolara 1 kere yaptım. Ak ile çorbacı aynı anda patlatmıştım, autoları baya sonra. Neredeyse 2 aylık yapıp dışarı almak zorunda kalmıştım. Yer değiştirme yaptım diye bi strese girdiler heralde 10-15 gün hiç tık yoktu, sonra büyümeye devam etti, dışarda be su ne gübre hiçbir şey vermedim. Autolar erken oldu. Temmuzdu heralde 3 sene önce tam kurbanda. Diğerleri için Haftada bi bakmaya gidiyodum başına, bi ara bi gittim koku geliyor, bi baktım sömeklenmiş baya. Photo daha dayanıklı doğa şartlarına, strese, börtü böceğe daha çok hasat veriyor biliyorum da, auto da hızlı oluyo be, az ağaç photo yapıp eylül ekimi bekleyeceğime, biraz fazla auto yapıp erkenden yazın deniz kenarlarında takılmak istiyorum. Bi de photo yaparsam hasattan hemen sonra askere gidicem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****