Outdoor blue dream

OttoMan347

√SEFİR√
Böcek sorunu hariç gayet sağlıklı dostum neem azal al boya gitmemesi de genetiğinden indica ağırlıklı bitki. Yaprak parmakları geniş indica. İnce olsaydı sativa daha çok uzardı

esrarii

Müptezel
bitki güzel de bakım istiyor. boş beş yaprak büyütme , beş yaprakları kes gitsin , tepede bırak iki sıra. dikkatde çekmez , içini büyüt bitkinin boyunu değil

OttoMan347

√SEFİR√
bitki güzel de bakım istiyor. boş beş yaprak büyütme , beş yaprakları kes gitsin , tepede bırak iki sıra. dikkatde çekmez , içini büyüt bitkinin boyunu değil
Sadece kökü ve sapıyla mı beslenerek bitki? Şuan budamayı ihtiyacı yok. Hele ki tepede 2 sıra hiç bırakılmaz kendi bitkine yapıyorsan yap başkasına önerme bunu

Mary3434

Yeni üye
Pardon orayı atlamışım kafam dalgın chate. Outdoor bakıyorsun ve sağlıklı görünüyor uzamamasının sebebini çözemedim. Emin misin blue dream olduğuna indica ağırlıklı görünüyor yapraklardan.
Knk kushseed den aldım 5 tane blue 2 tanede ak 48 hediye ettiler 1 blue ektim 1 ak ektim birisi öldü karıştırmadığımı biliyorum ama Gine’de ak olabilir yapraklara bakılırsa

Sponsordan alınan blue dreamler bazısı sativa bazıları indica baskın oluyor simdiye kadar yaptigim blue dreamlerin hemen hemen yarısı sativa yarısı indicia denk geldi kafa olarak cok farklari yok indica diye moralin bozulmasın sadece kendi tecrubeme dayanarak soyluyorum sativa agirlikli blue dreamlerin kafası digerine gore biraz daha eglenceli oluyor, ama verimi indicaya gore az. Blue dreamlerin indica baskın olanları yaklasik 20-30 gr daha fazla hasat verdi. Benim tecrubelerim boyle kanka

Mary3434

Yeni üye
Sponsordan alınan blue dreamler bazısı sativa bazıları indica baskın oluyor simdiye kadar yaptigim blue dreamlerin hemen hemen yarısı sativa yarısı indicia denk geldi kafa olarak cok farklari yok indica diye moralin bozulmasın sadece kendi tecrubeme dayanarak soyluyorum sativa agirlikli blue dreamlerin kafası digerine gore biraz daha eglenceli oluyor, ama verimi indicaya gore az. Blue dreamlerin indica baskın olanları yaklasik 20-30 gr daha fazla hasat verdi. Benim tecrubelerim boyle kanka
Eywallah knk yarama merhem oldun sağolasın

Mary3434

Yeni üye
Knklar bir diğer sorunum henüz daha çok erken ama flush yapmak istiyorum flush nedir niçin yapılır bilmiyorum ama kafası güzel oluyor gibi bişiyler duymuştum gerek varmı varsa direk toprağa ekili bitkiye nasıl yaparım

OttoMan347

√SEFİR√
Knklar bir diğer sorunum henüz daha çok erken ama flush yapmak istiyorum flush nedir niçin yapılır bilmiyorum ama kafası güzel oluyor gibi bişiyler duymuştum gerek varmı varsa direk toprağa ekili bitkiye nasıl yaparım
Kanka flush demek toprağı yıkamak demek. Aşırı besin yanığı olursa toprağı arındırmak için atılabilir ama asıl flush hasattan önce toprağı gübreden arındırmak için yapılır. Sigara boğazına oturmasın kötü tat olmasın diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********