Outdoor en hizli hasat??

Eazy.e

Yeni üye
Arkadaslar outdoor da en hizli hasadi veren ve pek boy atmayan (guvenlik amacli) genetik nedir acaba? tesekkurler..

mehmetkalaman

Yeni üye
Hocam dışarıda hızlı yetişen bir tür var mı bilmiyorum ama otomatikler bile içeride 3 ay sürüyorsa dışarıda 5 ay sürüyor.. Dikkat çekmeyen dersen tam bu iş için geliştirilmiş genetikler var .. İspanya da bir tohum firmasından vermiş olduğum fruit türü tam bu işler için 30-50 cm boy yapıyor çiçeksi bir kokusu var hasadı 40 -60 grm civarı oluyormuş.. bu yaz deneyeyim diyorum bende fakat süre olarak içeride 60 gün çiçeklenme dışarıda eylül sonu yazıyordu.. Boy ve koku olarak çok dikkat çekmiyor fakat süre normal süre. Bu siparişte çiçeklenmesi içeride 46 günde tamamlanan Quick critical diye bir türü de sipariş ettim..Photopit bir bitki olmasına rağmen içeride 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanıyor.. Dışarısı için verdikleri süre ise 2 hafta daha erken hasat diyor.. Oda nisanda eksen eylül başı falan anca.. Fakat oda orta uzun boylu bir bitki..

Eazy.e

Yeni üye
Cvp: Outdoor en hizli hasat??

mehmetkalaman' Alıntı:
Hocam dışarıda hızlı yetişen bir tür var mı bilmiyorum ama otomatikler bile içeride 3 ay sürüyorsa dışarıda 5 ay sürüyor.. Dikkat çekmeyen dersen tam bu iş için geliştirilmiş genetikler var .. İspanya da bir tohum firmasından vermiş olduğum fruit türü tam bu işler için 30-50 cm boy yapıyor çiçeksi bir kokusu var hasadı 40 -60 grm civarı oluyormuş.. bu yaz deneyeyim diyorum bende fakat süre olarak içeride 60 gün çiçeklenme dışarıda eylül sonu yazıyordu.. Boy ve koku olarak çok dikkat çekmiyor fakat süre normal süre. Bu siparişte çiçeklenmesi içeride 46 günde tamamlanan Quick critical diye bir türü de sipariş ettim..Photopit bir bitki olmasına rağmen içeride 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanıyor.. Dışarısı için verdikleri süre ise 2 hafta daha erken hasat diyor.. Oda nisanda eksen eylül başı falan anca.. Fakat oda orta uzun boylu bir bitki..

Cok tesekkur ederim kanka bende yazliga ekecegim de dikkat cekmeyen bi genetik ariyordum dediklerini arastiracagim cok sagolun tekrardan

Hakan-Batur

Yeni üye

Outdoorda hızlı hasat genetikleri var ancak bildiğim kadarıyla hasat miktarı çok düşüyor hızlı hasat edilen bitkilerde. Güneşi güzel alan ve toprağı güzel olan bir bitkiden outdoor yetiştirmede 500 gram kuru sömek alabilirsin. Hızlı hasat edilen bitkilerde bu hasat miktarını 4-5 bitkiden ancak alırsın. Ve bitkilerin hasat süreleri genellikler firmaların verdiği süreyi tutmuyor.

C

Cannabistürkiye

Guest
Indıca bi genetik secersen hasatı satıva ya göre daha hızlı olacaktır ayrıca topping,lst veya mainlining gibi eğitimler uygularsan bitkiyi istediğin boyda tutabilirsin.

Kralkatil

Yeni üye
Knka en hizli hasat autolar oluyo photolar olana kadar 2 kere auto oluyo ole solim sana photolarda ne zaman ekersende genellikle eylule ekimin ortalarina kadar suruyo

Eazy.e

Yeni üye
Kanka tam aradigim genetigi buldum ismi lowryder boyu 30 40 inc i gecmiyor ciceklenme 40 45.gunlerde basliyor alacagim bunu ?

bozadanadam

Yeni üye

Kralkatil' Alıntı:
Knka en hizli hasat autolar oluyo photolar olana kadar 2 kere auto oluyo ole solim sana photolarda ne zaman ekersende genellikle eylule ekimin ortalarina kadar suruyo

kanka ne ekimi eylülün 10undan sonra başlıyor yanmaya sömekler soğuğa gelmiyorlar . örneğin 8 hafta çiçeklenme veren bir bitki outdoorda ne zaman hasat edilir ?

bir sorum daha var bitkinin hasat edilmesi gereken tarihten 10 gün erken hasat etsem ne olur , büyük bir kayıp yaşar mıyım ?

bozadanadam' Alıntı:
Kralkatil' Alıntı:

kanka ne ekimi eylülün 10undan sonra başlıyor yanmaya sömekler soğuğa gelmiyorlar . örneğin 8 hafta çiçeklenme veren bir bitki outdoorda ne zaman hasat edilir ?

bir sorum daha var bitkinin hasat edilmesi gereken tarihten 10 gün erken hasat etsem ne olur , büyük bir kayıp yaşar mıyım ?

Kardesim ne alakassi var madem ole sende auto ek ektigin tarih gec olursa gec someklemen meye giriyo moruk ve sen indikalara var ole white widow falan yani anlicagi  sativaya girme indika benim i dikalarda bi sorun yasamadim ama sativalarda yasadim erken hasat edersen kafasi olmaz olmaz derken az olur knka madem ole sikintin var auto ek kardesim temmuzda falan alirsin hasatini guncel konum var tskip edersin ben ektim bile autolarimi biraz 2 kata cikiyolar

P0kerfac3

Yeni üye
Seninle tamamen aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Henüz karar veremedim fakat teferruatlı araştırmalar yaptım. Bence Lowryder 2 ve northenlights genetiklerinden başka bir seçenek yok. Mainlining yaparak bitkiyi yerde sarmaşık gibi tutarak boyu 15-20cm alçaklıkta tutarsın. iyi bakım yaparak 2.5 ayda 40gr civarı hasat yaparsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** ****** hahahaha ******** *** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *** ******* *** ****
  • O oziozi:
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O obeb:
    ********** **** ***** ** ******* hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha* ******** ***** *** ******* ****** *********
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha***
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******* ****** ******* hahahaha** *** ******** ***** ******* ******* hahahaha*
  • O obeb:
    ****** **
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ***** *** ***** ****
  • Z zerowalker:
    **** ********** ****** ****** ********** hahahaha** *** *** ***** *** ****
  • O obeb:
    ***** *** hahahaha* ***** *** ***** ******* **** *******
  • Madkusa Madkusa:
  • O obeb:
    *** **** **** ****** hahahaha*