Outdoor grow genetikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Narkotik

Üye
Kankalar sabahalaeı çiğ çöken öğlenden sonra güzel sıcak olam bi yere hangi genetiği seçmeliyim farklı bişeyler denemek istiyorum 
White widow
Blue dream 
GDP
harici genetikler söylerseniz sevinirim küf sıkıntısı çıkarmasın yani

Cvp: Outdoor grow genetikler

Narkotik' Alıntı:
yokmubiseyinnn' Alıntı:
Cheese kesınlıkle denemelısın

Sen dediysen kesin denerim kankam adamsın

Narkotik kanka rahatsız ediyorum kusura bakma beni hatırlamışsındır 4 adet lamba alıcam 2 tanesiyle ilk başta büyütcem çiçeklenmeye geçince 4 taneye geçiş yapıcam olurmu sence

Narkotik' Alıntı:
yokmubiseyinnn' Alıntı:

Kanka nasılsın rahatsız ediyorum ama benim dediğim ışıktan 4 tane alsam 2 tanesini başlarken taksam çiçeklenmedr 4 geçsem olurmu

https://www.youlumi.com/ky/products/
Kanka şöyle bir site buldum bi bakarmısın burada işe yarar ne alabilirim

Narkotik

Üye
Blue Dream 
GDP
White Widow
Candyland
Cheese
Düşünüyorum kankalar
Seneye bunlarla geliyorum

Kerimqwe12' Alıntı:
Narkotik' Alıntı:

Kanka nasılsın rahatsız ediyorum ama benim dediğim ışıktan 4 tane alsam 2 tanesini başlarken taksam çiçeklenmedr 4 geçsem olurmu

LED BİLGİSİNE ÇOK SAHİP DEĞİLİM KANKA BASİT ŞEYLERİ BİLİYORUM SADECE BİLGİLİ ARKADAŞLARA SORSAN DAHA İYİ OLUR

yokmubiseyinnn' Alıntı:

hahahahah kankaaa nasıl peynirli zirveler, dumanlımı çoook ? :D

kanka @yokmu nunda dediği gibi cheese denemelisin, çok başarılı yarı yola bırakmaz..

[img=400x400]https://i.imgyukle.com/2019/11/11/Ew1E1P.jpg[/img]

Narkotik' Alıntı:
Blue Dream 
GDP
White Widow
Candyland
Cheese
Düşünüyorum kankalar
Seneye bunlarla geliyorum

Kerimqwe12' Alıntı:

LED BİLGİSİNE ÇOK SAHİP DEĞİLİM KANKA BASİT ŞEYLERİ BİLİYORUM SADECE BİLGİLİ ARKADAŞLARA SORSAN DAHA İYİ OLUR

Sağol kanka

ads19401

Yeni üye

Merhabalar arkadaşlar  sponsor sitemizden jack herer auto , hindu kush auto white widov auto , bunlara yoğunlaştım tohuma karar veremedim bilgilerde yazan 490 g m2 480 g m2 verecekleri gramaj oluyor galiba  birde flowering 55-60 yazıyor ya yetişme süresi mi sömeğe binme süresimi acaba birde bu 3 genden gramaj olarak güzel verecek çok geç yetişmicek erken yetişecek olan gen seçecek olsanız siz hangisini seçersiniz doğal ortam herşey doğal olacak bahçeye ekeceğim denediğiniz varmı içinde yada sponsor siteden başka önereceğiniz gen varsa önceliklerimi sıraladım gramaj yüksek yetişme hızı en hızlı  güzel kafa bir gen teşekkürler şimdiden herkeze

Northen

Yeni üye

ads19401' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar  sponsor sitemizden jack herer auto , hindu kush auto white widov auto , bunlara yoğunlaştım tohuma karar veremedim bilgilerde yazan 490 g m2 480 g m2 verecekleri gramaj oluyor galiba  birde flowering 55-60 yazıyor ya yetişme süresi mi sömeğe binme süresimi acaba birde bu 3 genden gramaj olarak güzel verecek çok geç yetişmicek erken yetişecek olan gen seçecek olsanız siz hangisini seçersiniz doğal ortam herşey doğal olacak bahçeye ekeceğim denediğiniz varmı içinde yada sponsor siteden başka önereceğiniz gen varsa önceliklerimi sıraladım gramaj yüksek yetişme hızı en hızlı  güzel kafa bir gen teşekkürler şimdiden herkeze

50 gr alırsan bir bitkiden Şükret

mupomemo

Yeni üye
arkadaslar outdoor için tavsiye edeceğiniz güzel gübre, toprak var mıdır linkini veya ismini söyleyebilir misiniz 

birde püf noktalar en çok dikkat etmem gereken konular nelerdir, tesekkürler simdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********