Outdoor için yardım ilk 14 gün

Akfhze

Yeni üye
Merhaba kankalar, outdoor düşündüğüm blue dream tohumları filizlendirmeyi düşünüyorum. Ama filizlendirmeden sonra toprağa gömeyi evde saksıda mi yoksa dışarıda mi yapmam gerekir. İlk 14 gun onemli bebekleri doğaya dikmeden önce ? Teşekkürler kankalar

edizparlar

Yeni üye
ilk filizlendirme hassas oluyor kanka eve al güzelce nemli oda sıcaklığında bi ortamda filizlendir ilk zamanlarda bi florasanla filizlendir sonra güneşin çatına koy bebeyi.

malum processi biliyorsundur önce bardak sonra ıslak peçete arası falan.

filizlendi beyaz cücük kısmı aşağı bakar kısımda bir parmak boğumu kadar aşağı göm evde güzel nemli bi ortam hazırla ona

Akfhze

Yeni üye
edizparlar' Alıntı:
ilk filizlendirme hassas oluyor kanka eve al güzelce nemli oda sıcaklığında bi ortamda filizlendir ilk zamanlarda bi florasanla filizlendir sonra güneşin çatına koy bebeyi.

malum processi biliyorsundur önce bardak sonra ıslak peçete arası falan.

filizlendi beyaz cücük kısmı aşağı bakar kısımda bir parmak boğumu kadar aşağı göm evde güzel nemli bi ortam hazırla ona
Teşekkürler geri dönüş icin knka, gerilla grow olarak düşünüyorm ilk filizlendirme ve 10 günlük bakim rv çatısında yapilmasi mantıklı , sonra dogaya kaldirmayi düşünüyorum. Ekim için outdoor ekim tarihi ne zaman olmalidir ayri bir soru birakayim Buraya. Ben cok arafta kaldım bu konuda ?

Eko1982

Yeni üye
Cvp: Outdoor için yardım ilk 14 gün

Bende bu sene iki tane ektim . balkonda güzel güneş görüyor . ama hangi evrede ne yapılır tavsiye ederseniz sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    **** * * ***** ******* ******* **** ******* ***** **** ******* ****** ****** *******
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ** *** hahahaha ** ** **** ********* ****** ***** ******** ********** ** *** *** ******** ****** **** ******** **** ***** ***
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha* ***
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha** ***
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ******* ** ***** ******** ****** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** ***** **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** ***** ******** **** hahahaha**
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    * *** hahahaha ***** **** **** ** **** ******** ******* ***** ******** **** ****** ****** ** ** **** ****** * ******* *** ***** ***** ********* ******* hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha ********** ******* hahahaha *** ******** *** ***** *** ******* ***** ****** hahahaha**** *** **** ********* *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** hahahaha* ***** **** **** *** ******* ***** * * **** ******** hahahaha**** ***** **** ***** ***** ***** ******** **** hahahaha**
  • Didrug Didrug:
    ********** ***** ********* ***** ****** ********* ******* ********* ******* **********
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ** hahahaha* *** ****** hahahaha ********
    Didrug Didrug: ***** *** ** hahahaha* *** ****** hahahaha ********