outdoor ilk deneme

ichbinkrytpon

Yeni üye
herkese merhabalar ilk deneyimim olacak bunun için çok fazla üstüne gitmedim bitkinin tohumu ve suyu verdim ağacın dibine attım patladı ve büyümeye başladı yakında yeni toprağına almayı düşünüyorum şuanlık durumu bu nasıl ilerlemem gerektiği hakkında pek bir bilgi sahibi değilim yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim :)

15.04 Güncelleme
Bir kaç gün diğer toprağından çıkarıp üzmeden kırmadan büyük saksıya geçirdim bu aşamada normal peyzajından aldığım toprakla Pelit karıştırdım bu güne kadar sadece su verdim gübrelerim yolda geliyorlar. Hem yeni bi saksı değişimi olduğu için de bi önceki saksı toprağından kalan nemin komple toprağın emmesini bekliyorum. Biobizz outdoor pack ile gübreleme yapacağım.

Son düzenleme:

Melez

Müptezel
herkese merhabalar ilk deneyimim olacak bunun için çok fazla üstüne gitmedim bitkinin tohumu ve suyu verdim ağacın dibine attım patladı ve büyümeye başladı yakında yeni toprağına almayı düşünüyorum şuanlık durumu bu nasıl ilerlemem gerektiği hakkında pek bir bilgi sahibi değilim yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim :)

yeni saksisina alicaksan simdi al yada hic dokunma kokler tahmin ettiginden cok daha hizli ve fazla ilerler suan bile baya bi dikey olarak ilerlemis olabilir diger agacin kokleriyle birbirine girerse bidaha degistiremezsn saksiyi bilgine degistirirsen bitkinin koklerini koparirsn buda olumu demek

ichbinkrytpon

Yeni üye
yeni saksisina alicaksan simdi al yada hic dokunma kokler tahmin ettiginden cok daha hizli ve fazla ilerler suan bile baya bi dikey olarak ilerlemis olabilir diger agacin kokleriyle birbirine girerse bidaha degistiremezsn saksiyi bilgine degistirirsen bitkinin koklerini koparirsn buda olumu demek
bu hafta içinde yeni saksısına almayı düşünüyorum pelitli toprak mı kullanmalıyım başka bir tavsiyen var mı

ichbinkrytpon

Yeni üye
Güncelleme yaptım arkadaşlar büyük saksıya aldım bu hafta gübrelerim geliyor biobizz outdoor pack aldım onunla beraber gelişimi gözlemlicez :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha hahahaha* ****
    *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    **** ********* hahahaha* ***** ******* *** ********* ***** ** ** *****
    * ** ** ********** ***** *** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** *** ****** *** *** ** ******* ******** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****** ***** hahahaha** *** *** ********* *** *****
    hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****
    NewGardener NewGardener: hahahaha*** ***** ******** **** ****** *****