Outdoor Tohum listem ve ekipmanlarım tecrübeli arkadaşlar içeri bakarsa sevinirim

WhitWidow

Moderator
Öncelikle Selamun Aleyküm değerleri Dostlar

İlk önce ekim yapıcağım yerden biraz bahsedeyim arkadaşlar ekim yapacağım yer dağ evi gibi bir yerde yapacağım 2 günde bir gidebilceğim yer 

Tohum listem 
ekliye bilceğim önerebilceğiniz tohum varsa yaza bilirsiniz listeye ekliye bilirim
Veyatta çıkart işte bu tohum naziktir bakamazsın da diye bilirsiniz listeden çıkarta bilirim yorumlara açığım

Whit widow
Critical 2.0
Chesse
Big bud
Blue Dream
Gorilla glue
Northern light
Super Lemon Haze
Jack herer
Sour diesel
Hindi kush
Amnesia haze
Og kush

Arkadaşlar bu tohumları automu alayım yoksa photo'mu veyatta hangisini auto hangisini photo alayım

Saksı : bez saksı alacağım 20 lt düşünüyorum

Toprak : tohumları patlattıktan sonra ilk 3 hafta PLAGRON Light mix ta büyütüp sonradan 
PLAGRON Bat mix ' e almayı düşünüyorum

Sıvı gübre : ne kullanacağımı bilmiyorum burda sizlerin daha doğrusu her konuda sizlerin fikirlerinize ihtiyacım var böyle bir toprağa nasıl bir gübre kullanabilirim kullanışı kolay bi gübre önerirseniz çok sevinirim

Yazıcaklarım bukadar umarım bu kadar yazdıklarım boşa gitmez Değerli dostlarım tercih yol gösterir yorumlarınıza ve düşüncelerinize ve  tercihlerinize açığım 
Şimdiden 
TEŞEKKÜRLER SAYGILARIMLA

PsychoGrower

Yeni üye
Hocam öncelikle birilerinin bu konuya yorum yapmayışının sebebi çok basit. Hangi ışığı kullanacaksın, kabinin ölçüleri neler, bu kadar bitkiye yetecek maddi gücün yada yerin ışığın vs. varmı. Outdoor ise sırf bunlarin icinden 1 tohummu sececeksin. Bir sürü genetic ismi vermissin ama beklentini yazmamissin. Sativa agirlikli biseymi istiyorsun indicami, kolay bakilan birseymi istiyorsun yada hasati bol bir geneticmi. Beklentin ne? Biraz acik olursan bizde bildigimiz kadar yorum yapmaya hazırız.

WhitWidow

Moderator
@PsychoGrower dostum konu başlığını falan okumadın sanırım birde iyi okursan herşey anlaşılır vaziyette yazıyor dışarıda outdoor olucak knkam gerisi yazıyor ne almalıyım neler yapmalıyım sizden bilgi bekliyorum

PsychoGrower

Yeni üye
Zaten en kaliteli cup winner geneticleri secmişsin. Outdoor için bana sorarsan oto almalısın kesinlikle. Sonuçta ışığı vs kontrol edemiyeceksin. 2 günde 1 gidebileceğin yer için bu kadar bitki yetistirmek mantıklı degil yinede sen bilirsin. Maddi olarak kendini hazırla derim. Gübre olarak advanced nutrient bloom grow micro set ve NPK. Yanına da big bud ve bud candy alırsan yeterde artar. Ama outdoor koşullarında bitkinin başına herşey gelebilir. Organic böcek ilaçları vs. ihtiyaç duyabilirsin.

WhitWidow

Moderator
Hayır knka bütçem açık ne alıcaklarımı sipariş vericem sizlerden de bilgi almak istedim sipariş vermeden önce yani hepsini bir sipariş vercem gübre toprak tohum artık ne derseniz ne alıncaksa

R

Ripley'sOG

Guest
Bu saatten sonra sipariş vericeksin ve seedling vs derken 1 ayda iyi bir bitki elde edemeyebilirsin.Yani hayallerindeki +2 mt bitkileri unut gec kaldin velakin auto eker isen daha iyi olacaktır bana göre.

WhitWidow

Moderator
Knka oda olur sorun yok peki tohum listesi hakkında ne diyorsun tohumlar iyimi bunların hepsinin autosunumu alayım yoksa başka tohumlarmı alayım toprak ve gübre işini ne yapmalıyım knka biraz daha yardımcı olur aydınlatırsanız beni çok sevinirim 
Teşekkürler

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Cvp: Outdoor Tohum listem ve ekipmanlarım tecrübeli arkadaşlar içeri bakarsa sevinirim

Whitwidow kanka ben big bud büyütüyorum suan gayet sagliklılar genetik hakkinda yorum yapamiyacagim çünkü  bende ilk defa büyütüyorum bu genetiği fakat araştırmalarıma göre kolay büyüyen dayanıklı genellikle 1.5 metreyi geçmeyen sağlam sömekler üreten bir genetik.
gübre olarak an micro grow bloom ve b-52 kullanıyorum ve Çiçeklenme ye girdiğinde bud Factor x ve bud Candy önerebilirim.  Fakat toprağın gübreli ise ilk birkaç hafta gübre verme. Gübre ye başladığında ise ilk hafta tabloda belirtilen dozun yarısıyla başlamanın tavsiye ederim.
Böcek ilacı olarakta doğal yöntem olarak neem oil tavsiye ederim. Banada Tohumsuz Esrar'ın tavsiyesi.
Umarım yardımcı olabilmisimdir. Bol hasatlar kanka.

Omrapy

Yeni üye
Cvp: Outdoor Tohum listem ve ekipmanlarım tecrübeli arkadaşlar içeri bakarsa sevinirim

Meraba arkadaşlar topping hakkında bilgisi olan varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...