Outdoor yetiştircem

Debrelee

Yeni üye
Kankalar Outdoor denicem fakat 1 tane tohum lazım ve gidip 1 tohum için 35€ bayılamam 180 liraya geliyor 1 tane outdoor tohumu nereden bulabilirim önerirmisiniz özelden bide taktik bekliyorum Outdoor yetiştirmek için hangi gübre felan

EmreGanja

Yeni üye
Cvp: Outdoor yetiştircem

Debrelee' Alıntı:
Kankalar Outdoor denicem fakat 1 tane tohum lazım ve gidip 1 tohum için 35€ bayılamam 180 liraya geliyor 1 tane outdoor tohumu nereden bulabilirim önerirmisiniz özelden bide taktik bekliyorum Outdoor yetiştirmek için hangi gübre felan

Kardeşim tek tohum satan site hiç görmedim bulabilceğinide sanmıyorum şuan yapabileceğin bi köfteci tohum bulup onu denemen şansına ne çıkarsa

Why35

Yeni üye
Dostum maalesefki  birşeyleri feda etmeden birşeylere sahip olunmuyor demek istediğini çok iyi anlıyorum fakat tohum alım satımı yapmak arayış içinde bulunmakta sadece sana zarar verir dolandırılmana gider en iyi degenetica.org'la iletişime geç 5 adet tohum al en'az 5 tohum sipariş edilebiliyor fakat whatsapp'tan iletişime geçersen  siteden tohum alımını yaptıktan sonra whatsapptan bunu ilet türkçe destekleri var 5 farklı tohum gönderiyorlar sana hem bu işi yapmışken 2 kök yaparsın 1-2 senelik içimin hazır olur sonra tekrar aramak zorunda kalmassın. verdiğin 180 190 tl'nin çerez olduğunu farkediceksin şimdiden dumanın bol olsun...

Debrelee

Yeni üye

Why35' Alıntı:
Dostum maalesefki  birşeyleri feda etmeden birşeylere sahip olunmuyor demek istediğini çok iyi anlıyorum fakat tohum alım satımı yapmak arayış içinde bulunmakta sadece sana zarar verir dolandırılmana gider en iyi degenetica.org'la iletişime geç 5 adet tohum al en'az 5 tohum sipariş edilebiliyor fakat whatsapp'tan iletişime geçersen  siteden tohum alımını yaptıktan sonra whatsapptan bunu ilet türkçe destekleri var 5 farklı tohum gönderiyorlar sana hem bu işi yapmışken 2 kök yaparsın 1-2 senelik içimin hazır olur sonra tekrar aramak zorunda kalmassın. verdiğin 180 190 tl'nin çerez olduğunu farkediceksin şimdiden dumanın bol olsun...

Sağol kanka para yapayım ben ozaman şimdi gördüm cevabını

ben 80 tane tohum yapıştırdım köfteci tohumu küçük ilaç şişesine rulo peçete koydum suyu da bastım zerre çüçümde değil patlayanı atıcam toprağa gerilla stili dağıtacam araziye ne çıkar ne olur umursamadan haftada bi gidip sulayacam eksilerde falan büyüdüğüyle büyür artık :D

Debrelee

Yeni üye

stewardlanu' Alıntı:
ben 80 tane tohum yapıştırdım köfteci tohumu küçük ilaç şişesine rulo peçete koydum suyu da bastım zerre çüçümde değil patlayanı atıcam toprağa gerilla stili dağıtacam araziye ne çıkar ne olur umursamadan haftada bi gidip sulayacam eksilerde falan büyüdüğüyle büyür artık :D
Kolay gelsin kanka bende bi bitkiyi denicem artık zamansız ekicem öyle havayı felan **** edip
Bol şans bol hasat olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** **** ********* ***** ****** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ***** ********** ****** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
    ********** ***** hahahaha **
    +1
  • 420x 420x:
    ** hahahaha ***** ***** ********* ********
    +1
  • 420x 420x:
    ******* ********* ********* ***** ***** ***** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********** **
  • 420x 420x:
    hahahaha** ***** ***** ********
    +1
    hahahaha ******** ***** ***** *** ******** hahahaha* ****** ********** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ******** ********* hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ******** ******* ********* *** ***** **** ****** **
    ***** ********** ***** ********** ******* ********* *** ***** **** ****** **
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: ****** *******