Paket olmayın

• Konbuyu başlatan Üye silindi 36700
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31751

Guest
eyvallah da , etrafımda alabileceğim kimse yok ... herkes şehir dısında , şu an , istanbuldayım , 20 milyonluk şehirde , yaşadığım ilçe milyona yakın ... 2 saksının peşine düşüyorlarsa bu işte başka bi iş vardır ... :D
Mübarek kartla alışverişe çekiniyorsunda konum vermeye çekinmiyorsun :) bulunduğun şehirde grow shoplar var elden nakit alsana :) Uyanık takılmak lazım :)

Yahu yokmu bi kankin, de ki "kanzi ürün alıcaz senin eve böyle böyle, memur abiler gelirse köye babaannemlere gönderdim dersin, zaten ev de boş. Bitkiler benim evimde sana bişey olmaz, hasattan sonra sağlamından sigara paslarım" diye

Bar

Kıdemli Üye
İz mi bırakmıştın internet Alışveriş mi yapmıştın
Hayir sadece yarasa gubresi aldim ama onla alakali degil droneler geziyodu buyuk ihtimalle goruntu aldilar fotograf vardi. Adimi bile bilmiyolardi bana degil bitkinin konumuna geldiler bu kimin dediler bende benim dedim iciyomusun dedi evet dedim tamam bundan bisey olmaz dedi. Kan idrar aldilar ama denetim bile vermediler

Bar

Kıdemli Üye
eyvallah da , etrafımda alabileceğim kimse yok ... herkes şehir dısında , şu an , istanbuldayım , 20 milyonluk şehirde , yaşadığım ilçe milyona yakın ... 2 saksının peşine düşüyorlarsa bu işte başka bi iş vardır ... :D
3 saksima geldi adamlar. 1 tane olsa bile geliriz dediler bende sen gibi dusunuyodum

Hayir sadece yarasa gubresi aldim ama onla alakali degil droneler geziyodu buyuk ihtimalle goruntu aldilar fotograf vardi. Adimi bile bilmiyolardi bana degil bitkinin konumuna geldiler bu kimin dediler bende benim dedim iciyomusun dedi evet dedim tamam bundan bisey olmaz dedi. Kan idrar aldilar ama denetim bile vermediler
Dostum geçmiş olsun. Ama acele etme denetim belası mutlaka açarlar sana şöyle bir iki üç ay geçsin evine evrak yollarlar.

hazer7

Yeni üye
Geldiler narkolar konuma baktilar bu bitkiler kimin dediler benim dedim iciyomusun evet dedim felan tamam bundan bisey cikmaz dediler evi komple aramadilar bile onlar tutanak tutarken dus aldim ciktim giyindim gectik subeye ifade verdim kan idrar serbest biraktirdi savci. Denetim bile yemedim ama izleniliyorum dinleniyor telefonlarim
kank bu mesaj ciddi mi anlayamadim, evde bitkiyi gorup kayitsiz nasil kaliyorlar suc degil mi bu :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ***** ******** *** ****** ****** ******** hahahaha* ***** *** ****** hahahaha hahahaha** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** ****** **** *** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** ********** **** hahahaha **** ********* ***** **** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ** ******** ******** ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • L Lew4nd0w5k1: