Panik atağı ve anksiyetesi olan biri için ilk lsd deneyimi

merhaba arkadaşlar, forumda ilk lsd deneyimi adı altında bir çok konu var fakat psikolojik sorunları olan biri için durum nasıl olur,

2-3 gün içinde elime 200-220 ug lsd geçicek, geçmişte panik atak ve anksiyete tedavisi gördüm, yapı olarak biraz telaşlı biriyim şu an ataklar geçirmiyorum baya iyileştim sadece ara ara anksiyetinin ufak kaygılarını yaşıyorum

deneyimlediğimde sıkıntıya girer miyim girersem nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

(evde kullanacağım yanımda biri olucak)

Makouk

Yeni üye
merhaba arkadaşlar, forumda ilk lsd deneyimi adı altında bir çok konu var fakat psikolojik sorunları olan biri için durum nasıl olur,

2-3 gün içinde elime 200-220 ug lsd geçicek, geçmişte panik atak ve anksiyete tedavisi gördüm, yapı olarak biraz telaşlı biriyim şu an ataklar geçirmiyorum baya iyileştim sadece ara ara anksiyetinin ufak kaygılarını yaşıyorum

deneyimlediğimde sıkıntıya girer miyim girersem nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

ilk lsd deneyimin için çok fazla değil mi 200 ug? ikiye bölerek kullanmanı tavsiye ederim bad trip yaşayabilirsin sorunlarından dolayı

Sodom

Yeni üye
50 ug ile kişisel testinizi yapın derim. Daha üstü doz, piyango olur. Olası rezilliği ne siz, ne de "o biri" yaşamasın. Sonrasını kestirerek devam edersiniz. Anksiyete, panik atak v.b. için her hangi bir anksiyolitik ya da antidepresan ilaç kullanımınız varsa, ayrı bir konu.

Son düzenleme:
50 ug ile kişisel testinizi yapın derim. Daha üstü doz, piyango olur. Olası rezilliği ne siz, ne de "o biri" yaşamasın. Sonrasını kestirerek devam edersiniz. Anksiyete, panik atak v.b. için her hangi bir anksiyolitik ya da antidepresan gibi bir ilaç kullanımınız varsa, ayrı bir konu.
geçmişde kullandım suan kullanmıyorum ilaç, bölmekten yana değilim ilk anlarımın güzel geçmesini istiyorum ama durum ne kadar kritik bilmiyorum

Sodom

Yeni üye
O zaman şöyle bakalım: Mutluluk denen şey biraz da risk almakla olmuyor mu? Her halükarda anlatacak ve deneyimlediğiniz olağandışı bir hikayeniz olur. Kolay gelsin.

Shantii

Kıdemli Üye
O kadar ileri düzeyde bir durumun olmadığı için bana göre psyhedelic kullanmana engel yok. Ama bu kriz geçirmeyeceğin ve işlerin ters gitmeyeceği anlamına gelmez yapman gereken bir tek şey var eğer psyhedelic kullanıyorsan onu ilkkez kullanıyorsan mikrodoz kullan yani bir bak ne oluyor ne gidiyor sonra doz artır. Bundan sonrada normal doza çık ve mümkünse hiçbir şeyi overdose kullanma

yasliplanet

Yeni üye
selam kanka. anliyabiliyorum durumunu. sahsi fikrim ilk deneyim icin 200ug fazla gelebilir. ekstra panik biri oldugunu soyledigin icin bence yarim atmalisin. bad trip isi bi tik sansa bagli deneyimli biri de girebilir. ilk etkileri hissettigin zaman panikleyebilirsin ama dogal bi sey ustunde durmamaya calis algini iyi sekilde yonetmeye caba goster. gamma goblin atacaksin sanirim dogru muyum?

O 200-220 ug diye satan arkadaşın pulları 150 ug haberin olsun.

selam kanka. anliyabiliyorum durumunu. sahsi fikrim ilk deneyim icin 200ug fazla gelebilir. ekstra panik biri oldugunu soyledigin icin bence yarim atmalisin. bad trip isi bi tik sansa bagli deneyimli biri de girebilir. ilk etkileri hissettigin zaman panikleyebilirsin ama dogal bi sey ustunde durmamaya calis algini iyi sekilde yonetmeye caba goster. gamma goblin atacaksin sanirim dogru muyum?
yarım yarım atacağım o zaman kanka teşekkür ederim

O kadar ileri düzeyde bir durumun olmadığı için bana göre psyhedelic kullanmana engel yok. Ama bu kriz geçirmeyeceğin ve işlerin ters gitmeyeceği anlamına gelmez yapman gereken bir tek şey var eğer psyhedelic kullanıyorsan onu ilkkez kullanıyorsan mikrodoz kullan yani bir bak ne oluyor ne gidiyor sonra doz artır. Bundan sonrada normal doza çık ve mümkünse hiçbir şeyi overdose kullanma
diğerlerinde bir engel oluşturmamıştı bana bu ama psyhedelic ilk olucak ufak dozla baslıcam teşekkür ederim

Usta sana benden tavsiye esrar dahi içme bırak lsdyi cigara bile içme eğer öyle bir piskiyatri bozukluğu varsa her ictiginde beynini daha çok yoracaksin.

Ben şifa niyetine üflüyorum da
Gardaş ben kendi abimden biliyorum ve bir iki kişi daha var çevremden piskolojisi biraz takıntılı insanların icmemesi gerekiyor gerçek ve hayal dünyası karışıyor yani beyninde anlamsız düşünceler başlıyorsa icritifinde icmeyeceksin aksi taktirde isler kötüye gidiyor benim abim bir duman alsın televizyonla konuşuyor eskiden birşey yoktu ama o siktimin bonzaileri yaptı halada etkisi kaldı yani ne eşi var ne dostu ne arkadaşı

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Knk benim kimyasalla hiç ışım olmadı harbiden şifa niye niyetine ufluyorum

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Şimdi kankam bu çok tuhaf bir olay. Şimdiye kadar 3 deneyimim olmuştu. Ne de olsa alışığız bir şey olmaz ayağına geçen cumartesi eve gelip üst baş değişip pulu yapıstırıp farklı bir şehirdeki dostuma yola çıktım trenle. Daha yolculuğun yarısında kafası gelmeye başladı. İndikten sonra ne kadar yükseldiğimi farkettim karşıya geçişte problem yaşadım,üst geçitte hele hepten fenalık geçirecek konuma geldim.
Arkadaşımın beni alması ile rahata taktım ve huzurlu yolculuğum başladı.
Anlık ruh hâlinden bulunduğun ortama kadar herşey bir etken.

Öncelikle mental olarak kendini iyi hissetmiyorsan alma.

Güvensiz ortamda yahut yabancı bir yerdeysen alma.

Tanımadığın birinin yanında alma, aldıktan sonra yabancılarla fazla sosyalleşme.

İlk kez gittiğin bir ortamda alma.

Arkadaşıma gidişimin haddi hesabı yoktur ama asitle onun evde bile zibilyon tane görsel halis yaşadım.

Neyse ki asitin 2.saatinde güzel bir sigara içtik de daha normalimsi bir kafada geçti gecem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ******** ****** ********** *** ***** ** ********* ********* ****** ***** ***** *** **** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** ****** ** **** ******** ***** ***** hahahaha* *** ****** hahahaha ***** ******
  • Almora Almora:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ****** *** *** *** **** hahahaha** *** ******* ****** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ******** ****** ******* ***** ********* ***** ******* ** *** ******** ****** hahahaha*
    hahahahahahahaha
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ******* ******** hahahaha* ***** ****** hahahaha** **** **** ****** ** **** ******* ******** *** ******
    *** ******** ****** ****** hahahaha**
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ****** ********** *** ** ****** ********** ***** ** hahahaha hahahaha
    ***** ******* ****** ***** ***** hahahaha**
    ******* ********* ******* ********* **
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ** ******* ***
  • Didrug Didrug:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******* *** **
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ********** ** **
    ****** ***** hahahaha*** *** *** ** ****** ********** ** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ****** ***** hahahaha*** *** *** ** ****** ********** ** **