Paris’den sevgilerle.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Beyler 1 sigarayla gece bitti. Daha yeni kendime geliyorum. Ben çok içen bi adam değilim, ortalama ayda 10 gr. Tadı kadife gibi, rahatsız etmeden boğazdan kayıyor. 2 duman yetti yarım gram sigarada ve diğerini arkadaşıma yolluk yaptım.
Açıkcası kururup curelememek için şu an kendimi zor tutuyorum.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
bugün bende denedim bro alt dallardan keyifliyim :) havai fişek dediğin büsküvi arası çikolata fındık ezmesi vs. tarzı bi tarif ise eğer, onda yapraklarımı kullanıyorsun?
Yarasın biladerim, evet burcak arası fıstık ezmesiyle fırında pişiriyorum. Taze şeker yaprakları mükemmel bu tarif için.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
yazmıştım tarifi forumda, esrar mutfağında var direk tarif; sadece tarife fırında geçen ısı ve zamana tam uyun yeter.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Neroo07

Üye
Günlüğünüzü hayranlıkla okudum. Okuduğum en profesyonel Bi o kadar da detaylı günlük sanırım sizinki. Mükemmel Bi iş çıkarmışsınız tebrik ederim sizin 5/1 iniz kadar Bi özenle bende auto besledim sizinkinin yarısı kadar hasat verse uçarım. Tekrar tebrikler bol hasatlar. Benim kızın resmini atıyorum fikir ve önerileriniz olursa mutlu olurum.

Yylmzz

Yeni üye
Kankam hayırlı olsun güzel getirdin sonunu benim tahminimde 70 gr kuru

ya birde kafama takılan bi soru var bu flushtan önce keçiboynuzu özü veriyoruz ya benim elimde çok güzel saf bir bal var onu karıştırsam su ile versem gene aroma katar mı?
Bilen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
  • Coke Coke:
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** *****
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    **** ** *** ******* ***** ***** hahahaha* *** hahahaha ***** ****** ******* *** **** ********** ***** *****
  • Coke Coke:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** hahahaha**** ***** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
    hahahaha ******** ** *** * ** *** ***** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • Coke Coke:
    ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    hahahahahahahaha*****
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    **** *** **** *** hahahaha***** ********* ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    **** hahahaha **********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** *** **
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    hahahahahahahahahahahaha***