Patlamayan tohum

hplastik

Yeni üye
Arkadaşlar degeneticadan aldığım tohumların 3 ü patladı ama 3 çok kararıp patlamadı ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

VendettaX

Ordinaryüs
Tohumu curtlutmussundur kanka fazla suda beklerse hava koşulları vs uygun değilse olabilir böyle şeyler

VendettaX

Ordinaryüs
Nemli peçete arasında beklet 4 5 gün içinde atar genelde kökü yoksa çöpe at .d uğraşma cok

Silas

Müptezel
Selam tohumu light mix toprakta mı patlatmayı denedin yada eski kullanılmış toprak mıydı? Bilgi verirsen yardımcı olurum.

hplastik

Yeni üye
Selam tohumu light mix toprakta mı patlatmayı denedin yada eski kullanılmış toprak mıydı? Bilgi verirsen yardımcı olurum.
Peçetede standart uygulama ile patlatmaya çalıştım ama peçeteyi fazla ıslatmışım sanırım sadece 3 tohum patladı diğer 3 tanesi karardı patlamadı bende direk toprağa bu şekilde gömdüm belki patlar diye kullandığım toprak gartengold marka torflu toprak

Silas

Müptezel
Bu adrese gir ( https://st.kushseed.net ) en alta in, tohumların nasıl patlatılacağını anlatan bir video var. Degenetica 'nın 2. sitesidir. Yinede aklında olsun tohumları eski kullanılmış yada light mix toprakta patlatma. Çok azda olsa azot içerdiğinden tohumun yanmasına neden olur.
Başka alternatif daha growkent, toprakvesu, magicplant gibi sitelerden 'tohum patlatma viyolü' alıp kullanabilirsin.
Sen yinede sponsorla iletişime geç, hata senden değilse patlamayanları yollayabilirler. Eski tohumları atma, resim isteyebilirler.

hplastik

Yeni üye
Bu adrese gir ( https://st.kushseed.net ) en alta in, tohumların nasıl patlatılacağını anlatan bir video var. Degenetica 'nın 2. sitesidir. Yinede aklında olsun tohumları eski kullanılmış yada light mix toprakta patlatma. Çok azda olsa azot içerdiğinden tohumun yanmasına neden olur.
Başka alternatif daha growkent, toprakvesu, magicplant gibi sitelerden 'tohum patlatma viyolü' alıp kullanabilirsin.
Sen yinede sponsorla iletişime geç, hata senden değilse patlamayanları yollayabilirler. Eski tohumları atma, resim isteyebilirler.
Bilgi için teşekkürler sponsorla görüştüm birdahaki siparişimde fazladan tohum göndeririz diyorlar benim ilk growum olacak birinin acilen danışmanlığına ihtiyacım var yeni tohum sipariş vericem ama onlarlada beklentimi karşılayamazsam hayal kırıklılığına uğrayacağım bana yardımcı olurmusun

Silas

Müptezel
Bilgi için teşekkürler sponsorla görüştüm birdahaki siparişimde fazladan tohum göndeririz diyorlar benim ilk growum olacak birinin acilen danışmanlığına ihtiyacım var yeni tohum sipariş vericem ama onlarlada beklentimi karşılayamazsam hayal kırıklılığına uğrayacağım bana yardımcı olurmusun
Dostum tam adamına denk geldin forumun YETKİLİ TEK danışmanıyım. Süper moderatör @Kanka 'dan konuyla ilgili bilgi alabilirsin.

Night owl

Müptezel
Dostum tam adamına denk geldin forumun YETKİLİ TEK danışmanıyım. Süper moderatör @Kanka 'dan konuyla ilgili bilgi alabilirsin.
Silas bro bu sponsora bi çare bulun milleti bezdirdilr iyice patlamayan tohum mu dersin auto alınıp erkek çıkan mı dersin sponsorun gururu varsa burda bi hesap açar muhatap oluruz

Silas

Müptezel
Silas bro bu sponsora bi çare bulun milleti bezdirdilr iyice patlamayan tohum mu dersin auto alınıp erkek çıkan mı dersin sponsorun gururu varsa burda bi hesap açar muhatap oluruz
Kardeşim inan ilgisiz değiller konuya, patlamayan tohum olabilir lütfen bu konuyla ilgili iletişime geçin. Eyer yanlış bir durum söz konusuysa mutlaka telafi ederler. Fakat binlerce tohum patlatmama rağmen yeminle ne erkek çıkan oldu ne de auto-foto yanlış gönderdiler. Yanlış anlama siparişi ben değil danışmanlık verdiğim insanlar veriyor. Beni tanıdıklarından falan değil ama konuyu konuşacağım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ******* ******** *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ****** **** ******** ********** ********** ** ********* ********* ****** ****** ********* **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ***** ** ******* ****** **** ********* ******* ****** *** ******** ***** **** *** **** ******* ***** ** **** ***** ****** **** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** ** **** hahahaha** **** **** ** ******* ******* ***** *** ***
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    *** ***** ****** ******** ***** **** *** ******* ********* ******** ********* ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ******* **** *** **** hahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ***** ***** ****** ******** ******** ***** ****** ***** ******* ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ** hahahaha ******** ******** ******* **** ******* **** ****** ** * ********** **** ** **
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahaha
  • Coke Coke:
    *** ********* ****** hahahaha *** ****** ***** *********
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** ******* ** ** ***** ****** ****** ********** ******* ********* ***** ******** ******** *** **** ********** ******* ********* ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ******** hahahaha** ***** ***** ******* ** ** ** **** ********* ****** ********** ** ** ****** *** ****** ***** ********** ********** ********* ******* ********* **** ****** **** ******** *** ******* **********
  • A ax-b:
    **
  • Coke Coke:
  • A ax-b:
    **** hahahaha **** **
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** *** ********* *** ****** ***** ** **** ********* ****** ********* **** ******* ********** ***** **** *** ******** ****** *** ********* ****** hahahaha *** ****** ***** *********
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ***** ** ****** ****** hahahaha** ******* ***** ********* *******
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: **********