Patlayan tohumu toprağa geçirme

wooZ

Üye
Peki hocam cannabisin cinsini türünü nasıl anlayacam bir kardeşimden almıştım biraz onun tohumları bu lar ama cinsini bilmiyorum ömrüm boyunca içtiğim en sağlam cigaraydı tatı çok güzel kokusu çok güzel kafası mükemmal türünü nasıl öğrenirim
Hocam türünü bilmek çok zor. eğer spesifik bir strain değilse böyle morlu siyahlı falan onlardan bile çok var. Ama eğer tohumlar feminized değilse işimiz biraz uzun, şayet erkek çıkarlarsa bütün süreç patates olur. Bekleyip görmemiz lazım cinsiyetlerini gösterene kadar. forumda o konu hakkında bilgiler var internetten de araştırabilirsin cinsiyetlerini öğrenebilmek için. Şu an cinsiyetlerin öğrenmek için çoook erken.

Houp53

Yeni üye
Hocam türünü bilmek çok zor. eğer spesifik bir strain değilse böyle morlu siyahlı falan onlardan bile çok var. Ama eğer tohumlar feminized değilse işimiz biraz uzun, şayet erkek çıkarlarsa bütün süreç patates olur. Bekleyip görmemiz lazım cinsiyetlerini gösterene kadar. forumda o konu hakkında bilgiler var internetten de araştırabilirsin cinsiyetlerini öğrenebilmek için. Şu an cinsiyetlerin öğrenmek için çoook erken.
Cinsiyetini öğrenirim onu araştırdım baya da ben türünü bulmaya çalışıyorum inanılmaz bi cigara çünkü kşme verdiysem herkes aynı tepkiyi veriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1