Pc için sınırsız hızlı vpn buyrun

hightimes1980

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar vpn ile ilgili sıkıntı yaşıyan arkaşalar için sınırsız premium vpn ( datrox'a teşekkürler ) zip dosyasını ındırıyoruz ve 2_all_dnsredir.cmd dostasını alın kısa yol masatustune kopyalayın ve çift tıklayın , evet işde hepsi bu artık sınırsız premium vpn sahibisiniz. ( o aktif ettigin dosyayı kapatırsan sitelere girmez , acık aktıf kalması lazım ) umarım anlaşılır bır sekılde anlatabılmısımdır.

Dosya linki burada : https://github.com/ValdikSS/GoodbyeDPI/releases  ( goodbyedpi-0.1.6 indiriyoruz )

Telefon için önerin var mı ? Thunder kullanıyorum ben bir problem yaşamadım. Ama ne kadar güvenli onuda bilmiyorum.

hightimes1980

Yeni üye
Dostum sadece Datrox forumda arkadaşımız önerdi saolsun , bende sadece bunu biliyorum ama araştıtısan illaki vardır android uygulama veya ios.

Buarada Jetalpi zahmet edip rep verdiğin için teşekkürler dostum önemli olan işimizin görülmesi, inan kanser ediyordu google chrome uygulamaları ve firefoxdaki agır vpn internet hızı.

Süzen

Yeni üye
Merhaba. Kanka güzel düşünmüşsün iyi niyetli davranmışsın ancak bu tip programları böyle siteler için çok uygun değil bence.

hightimes1980

Yeni üye
Teşekkürler iyi niyetli düşünüğümü hisettiğin için , ama neden uygun olmasın ki , herkes faydalansın işde ?

Süzen

Yeni üye
hightimes1980' Alıntı:
Teşekkürler iyi niyetli düşünüğümü hisettiğin için , ama neden uygun olmasın ki , herkes faydalansın işde ?

VPN programları sizi, bağlanmaya çalıştığınız bir siteye doğrudan eriştirmek yerine bir ya da bir kaç farklı yerden dolaştırarak ulaştırır. Açık kaynak kodlu yazılımlar bu bağlantınızın deşifre olmasına sebep olabilir. Kullanmak isteyen tabii ki kullanır. Ancak dikkatli olmak lazım. Bu tip ücretsiz programların içerisinde genellikle casus dosyalar saklanır. Bedava peynir sadece fare kapanında olur.

hightimes1980

Yeni üye
Operadaki vpn acık haldeyken hız testi yapın birde bu program açıkken hız testi yapın ne demek istediğimi anlarsınız, tabi tercih meselesi.

GROWER_TR

Yeni üye
Cvp: Pc için sınırsız hızlı vpn buyrun

cep telefonu için vpn soran arkadaşlar ben daily VPN kullanıyorum ücretsiz ve hızlı çok memnunum isteyen arkadaşlar indirip kullanabilir memnun kalırsınız. Programı indirmeden önce bana +1 rep vermeyi unutmayın yoksa programınız çalışmaz :)  :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ******** ********* *** ***** **** **** ******* ***** *** ******** ****** *****
  • istr istr:
    hahahaha*** ** ******* hahahaha****** * *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** *** ******* ***** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • M Measkot:
  • T Tropikal.MR:
  • A angeshar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    *** ** ***** hahahaha ******* hahahaha** ********* ** hahahaha *******
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ******** hahahaha*****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ****** ********* hahahaha
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahahahahahaha ***** ** ***
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ** ** **
  • Narkotik Narkotik:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ******** ***** **** ******* ******* ***** *** **** ***** ****** **** *** ******** **** * ******* * ******* *********
    A angeshar: ******** ***** **** ******* ******* ***** *** **** ***** ****** **** *** ******** **** * *******...