PC Kasasında Yapmak İsteyenler İçin Hazırladım.

esrarii

Müptezel
iki fan , bir led panel .bumu devre /.. sera otomasyonu diye arat , bi bak bilim nerelerde , karton nerelerde

husyn

Doktor
iki fan , bir led panel .bumu devre /.. sera otomasyonu diye arat , bi bak bilim nerelerde , karton nerelerde
sera otomasyonu diye batım kanka da ne bulacaktım otomatikleşmelerimi diyorsun o normal dostum pielsi pcl bulunup kullanilali çok oluyor, sen kedin yapmak istersen Arduino kartını kullanmayı öğren yaşadığın evin bile her şeyini otomatik yaparsın. sonra bazı seralarda ışıklantırma gördüm 1,5-2m asmışlar ama normal bir ışık değil yani sera gün ışığıda alıyor ışıkla desteklemiş, çoğu seralarda ben görmedim. kanka fan sadece kokuyu dışarı atsın diye aslında, bitkilere tuttuğumuz fanlarda terlemeyi buharlaştırmayı ızlandırsın diye,

esrarii

Müptezel
airduino , güzel bir devre sistemi nem, ısı havalandırma , sulama, ışıklar hep otamatik .yetmiyor çıkan suyun ppm değerine kadar ayarlanabiliyor , uzaktan camera ile görüp , wifi yada cepten bakabiliyorsun.

husyn

Doktor
airduino , güzel bir devre sistemi nem, ısı havalandırma , sulama, ışıklar hep otamatik .yetmiyor çıkan suyun ppm değerine kadar ayarlanabiliyor , uzaktan camera ile görüp , wifi yada cepten bakabiliyorsun.
ama pbm pinleri var, kontroller arttıkca yeterli olmuyor, yani her şeyi 1 tane ile yapamazsın, ama isteğine göre internette bazı arkadaşlar balantı şekli ile yüklüyeceğin yazılımı veriyorlar aslında yapmak zor değil, güzelde anlatıyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha
    +1
    * ** ****** *** ***** ******* ***** ****** ***** ******* ****** ***** *********
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ******** ** ** ****** hahahaha********
  • MalrukLord MalrukLord:
    ****** *** **** ***** *** ******* hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ********* hahahahahahahaha***
  • kkush kkush:
    **** ***** ***** **** ******** hahahaha**** ********** **
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ******** *** ****** hahahaha **** **** ******* *** **** ******* *** ** ***** ****** **** ****** ******* ******** ***** * **** **** * ** ***** ******* ***** *** * ** ***** ** **** ***** ***** ****** ****** ******* ****** **** *** ****** ********** ** ******** ***** ******** hahahaha***
  • MalrukLord MalrukLord:
    ********* *** ******** ***** *** hahahaha ** ******* ********* ******* ***** ******
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ***** **** hahahaha **** ***** ****** ***** *** ******* *** ** ** ***** *** ***** hahahaha*
  • MalrukLord MalrukLord:
    hahahaha ********** *******
  • kkush kkush:
    ****** ***** *** ******** ** **** hahahaha* ***** **** hahahaha **** ***** ****** ***** *** ******* *** ** ** ***** *** ***** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ****** *** ***** ****** ******* ** ***** ***** ********** ****** *** ** ***** ** ****** **** ******* ***
  • kkush kkush:
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** *** ******** ***** *** hahahaha ** ******* ********* ******* ***** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ********** ********* **** **** hahahaha ********** ** hahahaha***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha*** ***** **** hahahaha **** ***** ****** ***** *** ******* *** ** ** ***** *** ***** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
  • clackster clackster:
    ****** ****** **** ** ******* hahahahahahahaha
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ******** ** **** ***** ***** ****** *** * ** *** ******* *** ****** ********** *** *******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha****** ****** **** ** ******* hahahahahahahaha
    kkush kkush: **** hahahaha****** ****** **** ** ******* hahahahahahahaha