Pes Etmeyen Jumanji / İşin rengi değişti

Saltoa

YÖNETİCİ
Helal olsun jumanji konuyu hortlatiyim :) tam ibretlik bu konu kucuk jumanji ile dalga gecilmis elektrik israfi denmis.kes at jumanjiyi denilmis..Ama jumanji pes etmemis.  tum yeni arkadaslarin ornek almasi gereken bir konu. Pes etmeyen jumanji :) 

azamet

Yeni üye
bu cigaranın derdi ne kanka ::Den bu tipte bir cigara ilk defa görüyorum sonunda tek sarımlık birşey çıkacak gibi :D
edit
sonraki resimlere baktımda nasıl değişik bir sonuç çıkmış öyle hayret

defendant

Yeni üye
Cvp: Pes Etmeyen Jumanji / İşin rengi değişti

jumanji23' Alıntı:
Benim derdim kokusu + görüntüsüyle. Bu vakte kadar dışardan aldığımız sigaralarda hep yapraklar içe doğru kapanık olur, kırmızı kahverengi o ince yapılar içte kalırdı. Ek olarak o kadar yıldır sigara içerim kokusu böyle olan ilk defa bişi görüyorum. Sigaradan farklı kokuyor geniz yakıyor gibi geliyor bana. Bitki üzerindeyken kokusu böyle değildi diye hatırlıyorum.

Çok mu geç hasat yaptın sorusuna ben yanıt veremeyeceğim, çünkü bilmiyorum, konuda fotoğraflar mevcut hasat öncesine ait, oradan yorumlarsanız beni de bilgilendirmiş olursunuz.

Auto mu diyen arkadaş olmuş, hayır kardeşim geni dostum :)

Tadı neden kötü diyen arkadaş olmuş, tadına bakmadım henüz kavanoza koyalı 4 gün oldu, cuma akşamı çıkartacağım.

Hasat az diyen arkadaş olmuş, ona bitkinin nerelerden hayata döndürüldüğünü incelemesi için konuya baştan bir bakmasını rica edeceğim.

EDİT: Aslında sormamın asıl sebebi, bu garip kokulu yaratığın tadına bakarsam, sağlık açısından bir sorunla karşılaşmam değil mi :)
Kardeşim outdoor da bi kaç sefer sistemin sonunu gördüm ama indoor da tecrubesizim ama atlamadıysam hasattan önce flush işlemi yapmadın gübre kalıntıları tadda ve kokuda etken die düşünüyorum

KRY061

Yeni üye
Hasat ne zaman

Ilk kez bi ak 48 yetistiriyorum yaklasik 65 gün oldu cogu yapragi sararmaya başladı . Bitkide hic koku yok ama acaba hasat etmelimiyim

larkdevil

Yeni üye
gübreyi fazla verip yakmışsın kanka fazla verince hızlı büyümüyor o kadarcık bitkiye yazılanın yarısı vermen lazım bol hasatlar

Kralkatil

Yeni üye
La olm sen o bitkiyi yaparken ben photolari hasat ettim ictim **** autolari ektim hasat ettim ictim bitane tohum saksinin icinden cikmis simdi onuda etcem sen hala o bitkidemisin knka k bkmada senin kafani *** sen otda icme mk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** hahahaha ** ****** ***
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *
  • Night owl Night owl:
    ********** *** **** **** hahahaha ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • muratzenci muratzenci:
    ********** hahahaha*** ********* * **** ***** **** ****** **** ********
    muratzenci muratzenci: ********** hahahaha*** ********* * **** ***** **** ****** **** ********