Ph metre yardıma ihtiyacım var ...

CahilKush

Doktor
Broşuklar Ph metre için bütçem kalmadı şu sarı olanlardan kullanan veya 100 150 tl arasın'da türkiye satışı olan birşeye ihtiyacım var...

Yada kağıt olanlar'la sizce hiç yoktan iş yapılır mı ? cocopeat perlit artı ponza taşılı toprak olduğu için ph ı 5 buçuk 6 buçuk arası ayarlamam gerek ben 6 ideal diye düşünüyorum.

Führer

Üye
Broşuklar Ph metre için bütçem kalmadı şu sarı olanlardan kullanan veya 100 150 tl arasın'da türkiye satışı olan birşeye ihtiyacım var...

Yada kağıt olanlar'la sizce hiç yoktan iş yapılır mı ? cocopeat perlit artı ponza taşılı toprak olduğu için ph ı 5 buçuk 6 buçuk arası ayarlamam gerek ben 6 ideal diye düşünüyorum.
Kanka kağıt olanlardan al geç, çok bütçen yoksa almaya değmez. Ben kullanıyorum kağıtlardan gayet iyi

Aykiri

Üye
Ben sarı cihazdan aldim en başta cicege kadar sıkınti olmadi emin olmak için kagit aldim ph metre dogru ölcüyor ikisiyle sağlamalı bir sekilde goturuyorum knka birazda şans ve temizligini iyi yapmak lazim ben kullandiktan sonra saf suyla durulayip peceteyle kurulayip kapağını kapatip kutusuna koyuyorum bakalim nekadar goturcek beni seninde şansın bol olsun

ads06

Yeni üye

kanka sakın sarı alma 4 tane çöp ettim sonra adwa12 aldım 400 tl verip kağıtlarla ondan daha doğru sonuç alırsın

CahilKush

Doktor

ads06

Yeni üye
Ka
https://www.hepsiburada.com/knmaster-dijital-ph-metre-0-01-hassasiyetinde-su-sivi-akvaryum-ph-olcer-p-HBV00000PX4TV?magaza=Kaan Elektronik kankalar bunu aldım en dandik olanını değil bu biraz iyi yorum almış bakalım bizim Dacanın PH'ı 7.3 oradan ölçerek doğruluğu test ederim umarım işimi görür az bi oynama canımı sıkmaz en kötü kağıt alırız 20 tl
kanka en son ordan aldım bozuk geldi bidaha yolladım yıne bozuk geldi suan duruyo elimde ph ayarı bile yapılmıyor

teteocx

Yeni üye
Sarı olanı pH 7 tampon solusyon ile kullanıyorum bir sorun yaşamadım şimdilik. Bazen ölçüm tepki süresi uzuyor aceleci davranmamak lazıö sanırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***