Ph Perfect Sorunu

Farukk96

Yeni üye
Kankalar An serisi kullanıyorum. Ph perfect olayı var biliyosınuz. Ben yinede elimde bulunsun diye ph metre satın aldım. Bu üçlü gübre setini kullandıktan sonra ph ölçüyorum 5.6-5.8 arası geliyor. Biz 6.5 olmasını istiyoruz. Bu ph sıkıntı olurmu yükseltmek gerekirmi yoksa ph perfect teknolojisine güvenmeli miyiz?

Coban

Üye
Cvp: Ph Perfect Sorunu

Farukk96' Alıntı:
Kankalar An serisi kullanıyorum. Ph perfect olayı var biliyosınuz. Ben yinede elimde bulunsun diye ph metre satın aldım. Bu üçlü gübre setini kullandıktan sonra ph ölçüyorum 5.6-5.8 arası geliyor. Biz 6.5 olmasını istiyoruz. Bu ph sıkıntı olurmu yükseltmek gerekirmi yoksa ph perfect teknolojisine güvenmeli miyiz?

Gübre sıralamasını Micro-Grow-Bloom şeklinde koyman gerekiyor yoksa olmuyor. Bu şekilde yaptığına emin misin?

Farukk96

Yeni üye
Aynen kanka sıralamam o şekilde. 3 tür ölçüyorum ortalama 5.6 geliyor ph. Cihazın yalnış ölçme ihtimali yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****