Photo 3 Genetik Günlüğüm

Yesil888

Ordinaryüs
Kankacım beklemeye gerek yok direk listeyi yazarsan hemem önlemimi almak isterim çünkü amacım maddi değil em güzelini en iyisini yapmak
Başka grow yapmayı düşünmüyorum tek olsun başarılı olayım benim için en büyük haz budur ☺️
Kanka merdivenin basamaklarini kosarak cikma. Tökezler düsersin. Yavas yavas. Bu benim tavsiyem, ister dikkate alirsin istersen almazsin. Bu grow isini para yapmiyor, bilgi yapiyor.

Kanka merdivenin basamaklarini kosarak cikma. Tökezler düsersin. Yavas yavas. Bu benim tavsiyem, ister dikkate alirsin istersen almazsin. Bu grow isini para yapmiyor, bilgi yapiyor.
Üstadım bu devirde en büyük değer bilgidir…
Bu bilgi paylaştıkça güzelleşir değerlenir ☺️
Siz değerli üstadlardan birşeyler öğrenmek benim için en büyük gurur
Sizin bilgi tecrübe ve paylaşımlarınızla birşeyler yapmak istiyorum
Açıkçası basamak basamak çıkmak ta var tabi ki ama tecrübelerinizle daha da iyi şeyler başarmak mümkün haksızmıyım üstadım ☺️

Yesil888

Ordinaryüs
Üstadım bu devirde en büyük değer bilgidir…
Bu bilgi paylaştıkça güzelleşir değerlenir ☺️
Siz değerli üstadlardan birşeyler öğrenmek benim için en büyük gurur
Sizin bilgi tecrübe ve paylaşımlarınızla birşeyler yapmak istiyorum
Açıkçası basamak basamak çıkmak ta var tabi ki ama tecrübelerinizle daha da iyi şeyler başarmak mümkün haksızmıyım üstadım ☺️
Hakilisin kanka, bilgi paylastikca büyür.Bende bu düsüncede oldugum icin paylasiyorum bilgimi. Tabiki el elden üstündür, boynuz kulagi gecer. :) Sabret ve ustalardan ögren, bir gün gelir sen bizden daha iyi olursun, cünki kendi bilgilerin bizimkinin üzerine gelir.

Hakilisin kanka, bilgi paylastikca büyür.Bende bu düsüncede oldugum icin paylasiyorum bilgimi. Tabiki el elden üstündür, boynuz kulagi gecer. :) Sabret ve ustalardan ögren, bir gün gelir sen bizden daha iyi olursun, cünki kendi bilgilerin bizimkinin üzerine gelir.
Üstadım güzel şeyler başarıcaz birlikte ☺️
pack içeriğin nedir kanka
kanka biobizz in door pack + biobizz yosun
Birde dün tarantula aldım başka birşey yok şuan

Yesil888

Ordinaryüs
böcek geldikten sonra tarcin ise yaramaz, bastan karistirisan ise yarar, Simdi sikinti varsa , aktardan neem yagi al, 1 lt suya 2 tatli kasigi neem yagi "tesbih agaci tohumu yagi" 1 tatli kasigi sivi sabun karistir günde 1 kere sik bitkine toprak dahil. Anasini beller bu karisim böceklerin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********