Photo 3 Genetik Günlüğüm

Kankalarım Yeni Güncelleme Gelsin☺️

Bu Sabah Sulama Yapmadım Giriş Fanını Güncelleyince Nem’de ciddi bir düşüş Oldu tam açık %80/90 iken şimdi %60larda
Phototone uygulamasını ücretli versiyonunu indirdim ölçüm yaptım Ama değerleri bilmiyorum
Birazdan onu araştırıp bilgi sahibi olucam

Kanka benimde biobizz,canna sprey de var ama fide halinde kullanilirmi? Bende ustanın dediği gibi toz tarçın koyayım bari.Birde bu toprağa fideden önce açıp havalandırmak falan gerekli mi?
Kanka Normalde Gördüğüm Öncesinden Hafif sulayıp İçindeki Mikro organizmaların aktif edilmesi diye bir yurtdışı kaynakta okumuştum(1 gün öncesinde) ama emin de değilim izlediğim videolarda böyle birşey görmedim
konuyu @Yesil088 üstadımıza sormak lazım...

Kanka Normalde Gördüğüm Öncesinden Hafif sulayıp İçindeki Mikro organizmaların aktif edilmesi diye bir yurtdışı kaynakta okumuştum(1 gün öncesinde) ama emin de değilim izlediğim videolarda böyle birşey görmedim
konuyu @Yesil088 üstadımıza sormak lazım...
Aynen bende biryerde öyle bir yazı okumuştum, şimdi bulamıyorum. Bukadar okusak prof olurduk zamanında. O okuduğum sanki all mix içindi acaba Light mix toprakta gerek varmi diye hiç bir bilgi bulamadım.

Fazla suladım ya şimdi önlem olarak bişiy yapmam gerekiyor mu sorun çıkarırmı bu haptığım yada şunu yapmdesiğin bişiy var mı

Yesil888

Ordinaryüs
Sana yazmstim, para bu ise yetmyor. Nem en az 80 sicaklik 25+ toprak ne, kök gübresi veriyor musun? Kizlar ac görünüyor bu topraktan kaynakli olmali. Ne yaptigini yaz, bileyim sana yardimci olabileim. <nem, gübre ve miktari,sicaklik vs, ne yapiyorsan yaz. Kafam cok iyi:)

Afiyet olsun @Yesil888 üstadım
Toprak yerli orta ayarda çünkü light bizz açık çoprak koymuştum sineklendi idarelik buna koydum

ph 6.5 yarım litre suya super vit ve tarantuladan damlatıp veriyorum suyunu
Dün kafam güzelken fazla su verdim

yukarıda yazdım 2 gün önce ışıkları kapalıyken soğuk yediler
Şuan nem %70 lerde sıcaklık 25 26 derecelerde
15.gün photo gen
@Yesil888

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****