Photo 3 Genetik Günlüğüm

Yesil888

Ordinaryüs
Tamam kanka iyi growlar, analsildi senin kizlar icin bosuna yaziyorum. Bak bu isi bilen tanidigin varmis, takil ona yasa hayatini. Bana takilma ben bu isi bilmiyorum.:cool::( Seni yalnis yönlerdimek istemem.:D

Tamam kanka iyi growlar, analsildi senin kizlar icin bosuna yaziyorum. Bak bu isi bilen tanidigin varmis, takil ona yasa hayatini. Bana takilma ben bu isi bilmiyorum.:cool::( Seni yalnis yönlerdimek istemem.:D
Üstad neden kızıyorsun hemen bilgilerine uyucam söz ☺
Yaptıklarımı anlattım yanlış yapmışsın söyle yap de
Kurtarmam lazım

Yesil888

Ordinaryüs
Üstad neden kızıyorsun hemen bilgilerine uyucam söz ☺
Yaptıklarımı anlattım yanlış yapmışsın söyle yap de
Kurtarmam lazım
Kizarim tabi, yok bilmem tanidik toz vermis, bize danismadan kücük filizi büyük saksiya almssin. O ilk kullandigin toprak olmaz dedim, ama sen beni dinlemedin, tanidigin söyleyince gittin biobizz toprak aldin. Biobizz toprak bu is icin alabilecegegin en kötü iyi toprak. Plagron,canna var.

Kizarim tabi, yok bilmem tanidik toz vermis, bize danismadan kücük filizi büyük saksiya almssin. O ilk kullandigin toprak olmaz dedim, ama sen beni dinlemedin, tanidigin söyleyince gittin biobizz toprak aldin. Biobizz toprak bu is icin alabilecegegin en kötü iyi toprak. Plogron,canna var.
Üstadım biobizz toprağı daha forumu bile görmeden almıştım

Yesil888

Ordinaryüs
Tamam o biobizz toprak ilk kullandigin topraktan cok iyi. <<kanka kafam cok iyi, yarin devam edelim, yazdiklarimi ugularsan o gönderdigim linkteki gibi sömeklerin olur.:)

kanka trans işlemi senin tohumlar uzun dönem birde 1 ay sonra yapsan kökler iyice sarmış olurdu saksıyı.
saksı değiştiğinde bitki strese girer 4 5 gün gelişimi durur nerdeyse.
değiştirmiş sin artık her gün gözlemliceksin.
ben hiç fide halindeyken saksı değişimi yapmadım sonuçları nedir bilemem.
@Yesil888 üstad bitki aşığıdır kanka dili oyüzden biraz sivridir bu konular da kızar.
gün gün takib ediceksin kanka 4 5 gün güncel foto at kanka bizde takipte kalalım.
bir de kim dedi sana bitkiler aç kalmış büyük saksıya al diye kanka çok merak ettim insanları neden yanlış yönlediriyorlar
senin topraın all mix kanka 3 hafta gübresiz ilerliye bilirsin

Kanka seti aldığım bu şekilde söylemişti
Ben alışverişi daha burayı bulmadan önce almıştım
Biobiizz all mix biobizz starter pack falan
Ya işte araştırmalarda çok güzel ama iş gerçeğe gelince böyle ışık görmüş tavşan gibi kalıyoruz
@Yesil888 üstad haklı kızmakla
Yazımında da sorun yok ustalar kızar çıraklar öğrenir bu böyledir☺️

Yesil888

Ordinaryüs
ustadım tohumu bardağamı vereyım dırek saksı mı yapayım
Yeni tohum mu patlatacaksin, Bence gerek yok. O elindeki filizleri al yeni toprakla karton bardaga, Bardagin altini del. Üzerine 5 lt su petinin daralan kismini kes, üzerine bolca delik ak, icine su sik,gecir filizlerin tepesine. Pet sürekli nemli kalmali, sicaklik 25 derecenin altina düsmesin. O filizlere tam diine toprak kuruyunca 25-30 ml kök gübreli su ver. Isikgi iyi ayarla, ne az ne cok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İstanbul İstanbul: ***** ***** ****** **