Photo bitki de Çiçeğin 5 inci haftasından tekrar veg dönemine geçiş yapmak

Cashh

Doktor
Yarın çiçek sömek yapmış ama toprak yetersizliğinden sömeklerin cılız kaldığı bitkiyi saksı değişip 5 inci ayından sonra tekrar veg e alıcam deneyen oldu mu bunu sövmekten vegetatif sürece zorlayan. Ben niye mi yapıyorum mecbur kaldım gelişmeyen hatta üstten kuruyan sömekleri yarıdan kestim toprak yetmediği için oldu baktım kurtulmadı bitkiyi veg e geçirmeye karar verdim

C

Canna

Guest
Hic yapmadim ama youtube de bu konuda cok video var, "re veg cannabis" yaz arat.

Legend86

Müptezel
Yarın çiçek sömek yapmış ama toprak yetersizliğinden sömeklerin cılız kaldığı bitkiyi saksı değişip 5 inci ayından sonra tekrar veg e alıcam deneyen oldu mu bunu sövmekten vegetatif sürece zorlayan. Ben niye mi yapıyorum mecbur kaldım gelişmeyen hatta üstten kuruyan sömekleri yarıdan kestim toprak yetmediği için oldu baktım kurtulmadı bitkiyi veg e geçirmeye karar verdim
Kanka içeride veg verip dışarı mı aldın, benim konuma sende yazıyordun galiba, ben 1 buçuk ay içeride büyüttüm 10 gün önce outdoor a aldım direk toprağa ektim içerideki ışık döngüm ile dışarıdaki tutmadı, erken çıkarmak zorunda kaldım, normalde mayıs 20 de çıkaracaktım, şuan hala vegdeler 2 ağacım sanki bloom hazırlığında ama ışık döngüsü uzuyor git gide bakalım ne olacak

Cashh

Doktor
Kanka içeride veg verip dışarı mı aldın, benim konuma sende yazıyordun galiba, ben 1 buçuk ay içeride büyüttüm 10 gün önce outdoor a aldım direk toprağa ektim içerideki ışık döngüm ile dışarıdaki tutmadı, erken çıkarmak zorunda kaldım, normalde mayıs 20 de çıkaracaktım, şuan hala vegdeler 2 ağacım sanki bloom hazırlığında ama ışık döngüsü uzuyor git gide bakalım ne olacak
Kanka senin bunu yapacağını biliyordum daha önce söylemiştin hatırlıyorum. Benim mi facia oldu aynı kabinde bir auto bir photo işe başladık hatırlarsın belki 13 litre saksı da neyse 115 günün sonunda auto yu hasat ettim ışığı ise 3 ayın sonunda 12/12 ye aldım son haftaları auto 12/12 geçirdi hasadı olumsuz etkilemedi kol gibi sömek yaptı ışığı çiçeğe geçirirdim tabi tabi photo yeni çiçeğe geçtiği için bir tane daha auto yaptım yanına neyse photo ya iki topping uyguladım biri üç haftalık Ken biri iki aylıkken 6 kelle bitki coştu tabi heryerinden kelle fışkırdı kocaman oldu bu sıra benim saksıyı büyütmek gerekiyordu öyle bir oldu ki unuttum aklından çıktı bitki toprağı tamamen sardı üretim durdu sömekler şişmiyor küçük kaldı deli gibi trikom saçıyor ama büyümüyor her sömek üstten kurudu kupkuru dedim bitki gidiyor tüm kuru sömekleri yaş yerine kadar makasla kestim saksıyı değiştirdim zaten bi çıkardım kök heryeri sarmış alttaki drenaj taşları yutmuş filan toprağa solucan gübresi yanmış koyun gübresi de kattım tekrar ektim bir hafta geçti bir şey değişmedi yanındaki auto büyüdü sömek şişirmeye başladı koca çiçek fıs bende şimdi tekrar Işık döngüyü 18/6 yapıcam auto ya fayda olur zaten daha fazla ılık onu etkilemez ama photo son bir yaşam gayreti ile yapraklanmaya geçerse tekrar çiçeğe de sokabilirim diye düşünüyorum

Cashh

Doktor
Bu ışık döngü de çiçek hiç bekleme kanka tee temmuz sonu ağustos başı anca çiçeğe geçer daha yolun var erken çıkarmışsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ***** ********* *** **
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    **** ******* hahahaha
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • Night owl Night owl:
    *** ****** hahahaha* ** **** ****** ** *** ** ** ***
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ********** ********** **** ***** **
  • Kafirimam Kafirimam:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** **
  • kkush kkush:
    *** hahahaha** ***** hahahaha******* ****** ******* *** ****** ***** **** ******* **
  • E ErdemRS6:
    ******* *** **** **** hahahaha** ********** ** hahahaha**
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha *** ******** **** ****** ******** hahahaha* **** ***** ******** ******** ********** ****** ******** *** ****** ******** *** **** *** * **** ****** ******
  • Kafirimam Kafirimam:
    * ****** *** *** **
  • K Ksksjssjjsj:
    ** **** **** ***** ***** ****** hahahaha** hahahaha***** ********** ******** * ****** **** **** ******* *** **** hahahaha* ******* ****** ******** ******* ****** *** ******* **** hahahaha******
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
  • C Cilgin777:
    ****** ***** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
    ****** *** ******* ******* **** **** ********* ****** **
  • New Rookie New Rookie: