Photo Bitkiye (Lst-Topping-vb.) Eğitim Verilir Mi? Neden?

Photo Bitkiye (Lst-Topping-vb.) Eğitim Verilir Mi? Neden?

• Evet

• Hayır

• Bilmiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CheGuevaraTR

Müptezel
Kanka özellikle topping lst lollipopping supercropping vb eğitimlerin tamamı photo bitki içindir, nedeni de istediğin kadar veg döneminde tutabiliyor olmamız yani stresi her türlü atlatıyor.. auto için ise sadece tek sefer topping ve hafif lst eğitimleri tavsiye edilir. Bunun nedeni de yaşam döngüsü kısa olduğundan mümkün olduğunca az stres hızlı hasat için.

sanaldarbe

Kıdemli Üye
Kanka özellikle topping lst lollipopping supercropping vb eğitimlerin tamamı photo bitki içindir, nedeni de istediğin kadar veg döneminde tutabiliyor olmamız yani stresi her türlü atlatıyor.. auto için ise sadece tek sefer topping ve hafif lst eğitimleri tavsiye edilir. Bunun nedeni de yaşam döngüsü kısa olduğundan mümkün olduğunca az stres hızlı hasat için.
kankacım autoda tek sefer topping tavsiye edilmez; autonun genel mantığına aykırı olduğu için topping yapmamak tavsiye edilir ama ille de yapacam diyorsan bari sadece tek sefer yap denir, sebebi de veg dönemi aşırı kısadır ve stresi atana kadar veg bitmiş çiçek blooma girmiş olur, deneyimli değilsen yapmamalısın diye düşünüyorum ben, kalan her söylediğine katılıyorum

--- ----------------------------------------------------

photo bitkiye eğitim verilir evet, sebebi hasat miktarını artırmak ve bitkinin boyunu kontrol altında tutmaktır

hasat miktarı ciddi düzeyde artar, genelde growu kabinlerde ya da dar alanlarda (özellikle gözden uzakta) yapmaya çalıştığımız için çok boya gitmesini istemeyiz, boyu kontrol etmek için de eğitimler ayrıca kullanışlıdır
ayrıca eğitim verilmemiş bitkinin dalları yaprakları iç içe geçer ve hava sirkülasyonu bu durumdan olumsuz etkilenebilir ( auto sanıp eğitim vermemiş olduğum şuanki growumda yaşıyorum bu problemi)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...