Photo tohum

beyler abiler kardeşler ucuza photo tohum bulabilecegim bir yer var mi 2 3 adet alsam yeterli diye düşünüyorum yardimci olur musunuz

kankam sponsor biraz pahali geliyor bana ya 5 Tane auto aldim 7 tane gonderdiler hepsini ayni sekilde koydum bozdolabi posetine 3 gun felan beklediler sadece 1 tanesi patladı sorun bende mi tohumda mi anlamadım

Mahsun

Kıdemli Üye
Suda bekletmektense ben direk toprağa atıyorum o daha iyi oluyor sanki bide onu dene ama dediğim gibi 6 tane çöp tohum çıktıysa sen bi iletişime geç

Mahsun

Kıdemli Üye
Vay arkadaş benimde öyle olmuştu 3 tanesi patlamadı eğer diğerleride patlamazsa bi dahaki siparişinize hepsini tekrar gönderelim demişlerdi

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka hepsi patlamıyorsa sorun sende olabilir yanlış anlama çorbacıdan çıkan tohum bile %80i patlıyor bende valla
Konuya gelirsek sponsor pahalı evet ama paylaşım yasak kanka söylerdim yoksa sana

simdi ben acemiyim bu işlerde benim okulumun bitmesine 3 ay var nerdeyse haziran 15 de bitiyor simdi photo bir bitki suan alip yetistirmeye baslasam bu 3 aylik süreçte mumkun mu amacim cok yüksek hasat almak degil 50 gram 60gram alsam bile kafi gözüyle bakıyorum @FullHD1

erşan kuneri

Kıdemli Üye
kanka %99 ihtimalli taktiğimi paylaşıyorum

önce tohumları suya koymadan önce boş bi kavanoza alıp 2 dakika kadar çalkalıyorum bu sayede tohumların çatlaması kolaylaşıyor ardından 12 saat suda bekletiyorum peşine buzdolabı poşetinin içine peçeteyle birlikte koyup pc kasasının veya modemin üstüne koyup bekletiyorum 1 2 güne yeterince kök salıyolar. önemli olan şey ısı

FullHD1

Kıdemli Üye
simdi ben acemiyim bu işlerde benim okulumun bitmesine 3 ay var nerdeyse haziran 15 de bitiyor simdi photo bir bitki suan alip yetistirmeye baslasam bu 3 aylik süreçte mumkun mu amacim cok yüksek hasat almak degil 50 gram 60gram alsam bile kafi gözüyle bakıyorum @FullHD1
Kanka acemiysen photo yap autoda bitki başı 20 gram bile alamadan ayrılabilirsin photo da tesisatın tamamsa her türlü yaparsın onu zaten
3 ay beklentisine girmeni tavsiye etmem yani o yüzden ha fast tohumlar var onları dene daha kısa sürede ortalama 4 ay da hasat alabilirsin.
Iyi becerirsen 3 ayda bile alırsın sana baglı

derdim fazla hasat almak değil 4 tohum alsam bitki başı 10 15 gram alsam bile yeterli gözüyle bakıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NONTRAVELLER NONTRAVELLER:
  • ax-b ax-b:
    **
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** ***** *** **** *** **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ********* *** **** ****** ******** **** *** ******** ** **** ****** ****** *** **********
  • Bomberx Bomberx:
    ******* ** ****** **
    *** **** hahahaha ***** **** ******* hahahaha** ****** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ***** * **** * ****** **** ********** ******* ****** ****** **** hahahaha* ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** ********* ****** **** **
    ***** *** ** ***** ***** ******* ** hahahaha ******** ****** ***** *** **** *** **
  • ax-b ax-b:
    ***** ** ****** ******** * hahahaha* *******
    ***** ****** ***** hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ***** **** ***** ******** ***** ********* ******* ********
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha*** *****
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ****** hahahaha ***** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • Bomberx Bomberx:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ***** ****** ***** *
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ******* hahahaha*** ***** ******* ********** hahahaha **********
    T Tropikal.MR: ****** *** ******* hahahaha*** ***** ******* ********** hahahaha **********