Photo verim deneyi

Crimm

Üye
S.a arkadaşlar 70*70 kabinde 2 photo kızım var bloom a soldaki kızı 3 hafta önce aldım hasat zamani gelince soldakini hasat edip diğerini son 3 hafta kabinde tek bırakıp hasat almayi deneyicem sizce bu ugrasimin hasat olarak geri dönüşü olurmu yoksa boşa fantezimiScreenshot_2023-01-08-20-23-13-255-edit_com.miui.gallery.jpg

Weed59

Yeni üye
S.a arkadaşlar 70*70 kabinde 2 photo kızım var bloom a soldaki kızı 3 hafta önce aldım hasat zamani gelince soldakini hasat edip diğerini son 3 hafta kabinde tek bırakıp hasat almayi deneyicem sizce bu ugrasimin hasat olarak geri dönüşü olurmu yoksa boşa fantezimiEkli dosyayı görüntüle 15818
altta ışık görmeyen tam gelişmemiş sömek varsa onları kesme gelişsinler gelişik olanları temizleyip bırak

Crimm

Üye
@Crimm bence bırak hepsi olgunlaşsın, çiçeğe girmiş bitkiyi neden hasat ediyorsun? Ben mi bir şeyleri yanlış anladım
Kanka hasat etmiyorum bitkinin birini 3 hafta daha erken çiçeğe soktum kabine zor sigdiklari için normal hasat zamanı gelince ilk bitkimi hasat edicem diğerini 3 4 hafta sonra hasat zamanı geldiginde bu şekilde bloom a geç aldığım bitkiyi de son haftalarında kabının içinde tek başına daha rahat ışık almasını saglayarak hasatı artırmak niyetim

Crimm

Üye
altta ışık görmeyen tam gelişmemiş sömek varsa onları kesme gelişsinler gelişik olanları temizleyip bırak
Aynen kanka dediğin gibi bişey düşünüyorum büyük olan bitkinin çoğunu hasat edip gelişmemiş someklerinide 2. Bitkiyle beraber hasata kadar götürmek bu sayede alandan kazanım saglamak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
    R reviens: ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** *****...