Photoperiod BlueDream 9. hafta Mainlining YARDIM

Arkdaşlar selamlar tekrar. bitkim 9 haftada. youtubeda takip ettiğim ve aldığı sonuçtan memnun kaldığım bir arakdaşın yöntemini izleyerek gidiyorum. ortalama haftada bir yaprakları kopararak ve toplamda 3 topping yaparak şu an bu halde. biobizin gübre cetvelini uyguluyorum.
Nem 45-55 arası, sıcaklık 24-28 arası. 2 günde bir 1lt gübreli su veriyorum normalde, ama dün 1.5 verdim. saksı 19lt, suyun en alta inmediğini düşündüğüm için miktarı arttırdım. toprağım hiç bir zaman vıcık vıcık olmuyor, hafif nemli tutuyorum. 2 tane 12v fan var rüzgar için. ışık 18/6 periyodunda

Sizce ne zaman 12/12 ye almalıyım? şahisi kanaatim sömekleri birbirinden bi tık daha ayırdıktan sonra yapsam iyi olacak yönünde, ama bi zamanla hatası yapmak istemiyorum.

Böyle bir bitki için 19 lt saksıya ne kadar su vermeliyim? ben toprağı cıvıtmayacak şekilde veriyorum ama tecrübesizim, deneme yanılmayla yapıyorum.

sizce nasıl görünüyor? bir problem var mı?

mokokoo

Üye
ideal nem seviyesi
  • Gelişim : 60 - 70%
  • Çiçeklenme : 40 - 50%

UYARI :

Çiçek oluşumu başladığında ve bitki daha kompakt hale geldiğinde nem %60 ı geçmemelidir yoksa küf ve mantar oluşabilir !

Poncikk

Yeni üye
Kankam ideal seviye de veg de tutuşsun eğitimde güzel. Ama ağır bir eğitim verdiğin işin veg i bir tık daha uzatabilirsin kanımca bi kaç hafta daha.

Kankam ideal seviye de veg de tutuşsun eğitimde güzel. Ama ağır bir eğitim verdiğin işin veg i bir tık daha uzatabilirsin kanımca bi kaç hafta daha.
ben de öyle düşünüyorum dostum. şimdi 12/12 den önceki son budamasını yaptım. haftaya fan yaprakları koparıp 12/12 ye alıcam. 10 hafta olacak çünkü veg de, fazlası zarar verebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • O obeb:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • O obeb:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • O obeb:
  • O obeb:
    ******** ** ***** hahahaha* ********** *** * * ******* hahahaha ********* ******* ********** ********* ********* **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ******** ***** ****** ********
  • O obeb:
    ********* ****** *** hahahaha****
  • O obeb:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • O obeb:
    ***** *** *** ******** *** ***** ********** **** hahahaha* ******** **** hahahaha** ******* ***** hahahaha*
  • O obeb:
    ****** ******** ** ******** ****** hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
  • O obeb:
    ******** * ******** hahahaha ****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ******* *** ****** *** ****** ****** *** *** hahahaha** ******** **** ** *** ***** ***
    H Heisenberg01: hahahaha ******* *** ****** *** ****** ****** *** *** hahahaha** ******** **** ** ***...