pink kush ve cany kush hakkında

PoloTimer

Yeni üye
Iki tohum hakkinda bilinmrsi gerekenler yada onemli dikkat edilmesi gereken bi konu varmidir ekimden hasata nasil saksı kullanilmalı vs...

CahilKush

Doktor
Iki tohum hakkinda bilinmrsi gerekenler yada onemli dikkat edilmesi gereken bi konu varmidir ekimden hasata nasil saksı kullanilmalı vs...
Kankan diger genetiklerde neye dikkat ediyorsan nasıl saksı gerekiyorsa bunların olayida aynı hepsi kenevir sonuç olarak hepsi aynı şeyleri talep eder kimi daha hassasiyet ister hata az kaldırır kimj de vur bana mısın demez yani demek istediğim dünyaca genel grow a uyuduğunda miss gibi hasat alırsın ilk grow mu olacak ?

PoloTimer

Yeni üye
Evet ilk defa yapiyorum daha duzeni kurmadim bile butun malzemeleri aldım kurulum.yapmadim tohumlarda 2 3 gune gelir

noname35

Üye
kanka pink bilmiyorum ama candy kush bende aldım arkadaşım şuan yapıyor ben daha başlamadım ona yetiştirme zorlugu orta bu genetiğin kolay değil hassas biraz ama dikkatli olursan bi sıkıntı yaşıcağını düşünmüyorum

Ü

Üye silindi 22832

Guest
ben de purple kush var. yani senin modellerin kuzenleri.
bu genetik kısa ve bol yapraklı oluyor.
ilk grow için önermem çünkü LST yapmak biraz zor. LST yapmayacağım dersen sana sıfır sıkıntı çıkaracak bir arkadaştır kendisi.
yeterki istediklerini doğru zamanda doğru oranda ver

hatayspor55

Yeni üye
Ilk defa yapacagim Lst nedir nasil yapilir? Bide ekimden hasata ne ister kanka bunlar
Kanka forumda bir sürü konu var detaylı resimli anlatım var , YouTube de bir sürü video var hiç LST yi görmediysen işe bi heyecanla girişmişsin gibi geldi bir çok sorun yapabilirsin bence tohumların da daha gelmemiş öncelikle forumdaki tüm eğitimleri öğren bunları YouTube den en az bir video izleyerek gözlemle daha sonra yine forumda bulunan bitki hastalıkları konusuna göz at , sulama ve ışık konularına göz at bunların hepsini tam öğrenmeden başlama hepsini teorik olarak öğrenmek 1 gününü almaz sadece araştırma yapmadan burdan sorarak kimse sana tek tek birşeyleri anlatamaz herkesin başına farklı sorunlar geliyor her gün birileri gelip birşeyler soruyor ama yeterince cevap alman zor , zamanla ne demek istediğim anlayacaksın tüm bilgileri edindikten sonra başlaman senin için en sağlıklısı

CahilKush

Doktor
Kanka forumda bir sürü konu var detaylı resimli anlatım var , YouTube de bir sürü video var hiç LST yi görmediysen işe bi heyecanla girişmişsin gibi geldi bir çok sorun yapabilirsin bence tohumların da daha gelmemiş öncelikle forumdaki tüm eğitimleri öğren bunları YouTube den en az bir video izleyerek gözlemle daha sonra yine forumda bulunan bitki hastalıkları konusuna göz at , sulama ve ışık konularına göz at bunların hepsini tam öğrenmeden başlama hepsini teorik olarak öğrenmek 1 gününü almaz sadece araştırma yapmadan burdan sorarak kimse sana tek tek birşeyleri anlatamaz herkesin başına farklı sorunlar geliyor her gün birileri gelip birşeyler soruyor ama yeterince cevap alman zor , zamanla ne demek istediğim anlayacaksın tüm bilgileri edindikten sonra başlaman senin için en sağlıklısı
Dostum aynen arkadaşın dediği gibi forumda sabitlenmiş konuların alayı ye yut yoksa hiçte memnun olmayacağın bir grow'un seni beklemesi kuvvetle muhtemel.

PoloTimer

Yeni üye
Tessekur ederim krall

Ü

Üye silindi 22832

Guest
dns açıp youtube'dan otçu bebeyi izleyebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** *** ******* ******* ** ******* ** hahahaha** ******** ***** ******** *** ******** ****** ****** ***** ****** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** hahahaha** ****** *** **** ****** ********
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • B bongalov:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • B bongalov:
    +1
  • L Lucifırfır:
    ***** *** *** *** ** ******* ******* **** **** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    hahahaha*** ** *** ***** ********** ********
  • B bongalov:
  • L Lucifırfır:
  • B bongalov:
    hahahahahahahaha**
  • B bongalov:
    ****** ** ****** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ****** ** ** **** **** ******* hahahaha* ***** ********** **** ******
  • L Lucifırfır:
    ***** ***** ****** ***** ********** ********* hahahaha***
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** * *
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ******** ******** ****** *** *** hahahaha** ***** ******** ****** hahahaha*
    Didrug Didrug: ***** *** ******** ******** ****** *** *** hahahaha** ***** ******** ****** hahahaha*