Pistil uçları kahverengiye basladi yardım

ayteach

Müptezel
İsi stresi dostum ciceklenmeye gireli daha bir hafta olmuş hemen kizarmask normal degil isigi yukselt ve isiyi normal seviyede tut

Rotroys

Yeni üye
Böyle fotolar vardı da bizi küçücük fotoyla mı kandırdın :D hangi gübreleri kullanıyorsun bana göre bir dahaki sulamada başlayabilirsin gibi geldi
Yok kanka bazi bitkilerimde pistil uclari kahverwngi olmus onu gostermek icin oyle yakindan cektim tang cizelgesini uyguluyorum her iki bitki icinde baslayayim mi overe

tilki

Üye
ışık stresine girmiş yüksekliği ayarla // kabin sıcaklığını düzelt 24 25'e indir // tang çizelgesi 10 sene önceydi <3

Organik

Kıdemli Üye
Sıkıntı yok devam ışığı 50cm e alabilirsin çok hafif bir ısı stresi yaşamış ama buna dayanıcaktır çözüm olarakta kabine güzel bir fan alıp sirkülasyonu arttırabilirsin 28derecede olsa bitkilerin o şekilde hissetmez sürekli bir hava dönüşünden dolayı ellerine sağlık bol hasatların olsun inşallah :)

Rotroys

Yeni üye
Sıkıntı yok devam ışığı 50cm e alabilirsin çok hafif bir ısı stresi yaşamış ama buna dayanıcaktır çözüm olarakta kabine güzel bir fan alıp sirkülasyonu arttırabilirsin 28derecede olsa bitkilerin o şekilde hissetmez sürekli bir hava dönüşünden dolayı ellerine sağlık bol hasatların olsun inşallah :)
Tskr ederim :)

herkes bi tutturmuş tang mang çizelgesi, bitkiye besini nabza göre şerbet vereceksiniz, sativa bitkiler aşırı besine duyarlıdır ve hemen boyun bükerler, yüzden ppm, ph gibi hassas konulara önem vererek vermelisiniz. toprakta besin birikmesi yaşanırsa bitki besini ememez ve kitlenir, hemen sorun çıkarmaya başlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Dr.Organic:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ** ***** ***** **** *** **
  • D Dr.Organic:
    ********** *** ********* **** *** *** **** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    *** ******** **
  • Kömür Kömür:
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha*** ******* **** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha***
  • Kömür Kömür:
    hahahaha***
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • B Bitkisever:
    ******* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha********* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ****** ******* **** ** ******* hahahaha**** hahahaha ****** ******** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**** ** ***** ****** **** ** ***** ****** ********* ***** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
  • O obeb:
    ********* **** ********** ********* ** ******** ******* **** hahahahahahahaha
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ***** ********** *** ******** ***** hahahaha* ********** **** ***
  • O obeb:
  • blackmambaa blackmambaa:
    hahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ********* ** ****** *****
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ********* ** ****** ***** ** **** ********* ** **** ******* ****** ******** hahahaha**
    +1
  • L Levrekbaz45:
    ***** *** **** hahahaha ******** **** ****** *** ****** *******
    +1
  • L Levrekbaz45:
    ***** *** **** hahahaha ******** **** ****** *** ****** ******* *** ********** ******* ** *** ***** **** ******* ********** **** hahahaha
    blackmambaa blackmambaa: ***** *** ********