Piyasa durumu

roll

Yeni üye
Arkadaşlar selam, bu forumu 1 senedir arada girip bakarak takip ediyorum. Merak ettiğim bir husus var aslında bir sorum var. Malum Türkiye'de yaşıyoruz ve bu doğa harikası bitkiyi yetiştirmek ve içmek yasal değil. Sorum bununla alakalı. Türkiye'de indoor bitki çadırında yetiştirme yapan var mı. Var ise eğer bunun kokusu vesairesi yaprakları budadıktan sonra uzak çöpe atılsa bile o bölgede yetiştiren birinden şüphe edilmesi olasıdır. Eğer ben bi cesaret edip evde bitki yetiştirmek istersem eğer sıkıntı olur mu? Sicilim tertemiz olsa bile 4 yıldan 10 yıla kadar cezası var ve çevreden de dışlanma ve serseri damgası yeme riski söz konusu. Eğer Tr'de yetiştiren arkadaşlar varsa bu konuda bana bilgi verirse çok iyi olur. Son olarak ortalama bir Bitki 8 ila 12 hafta arası yetişiyorsa son elektrik zammından sonra ortalama elektrik faturası ne kadar gelir. Buyrun sohbete. Şimdiden herkese teşekkür ederim iyi forumlar.

roll

Yeni üye
Dalga mı geçiyorsun canım forumun rahat %90 ı TR de yaşıyor ve grow yapıyor :)
Kardo valla o kadar çok evde yetiştirmek istiyorum ki hem ne içtiğimi bileyim hem de bütçem sarsılmasın en önemlisi bitki yetiştirmek terapi gibi iyi geliyor. E nasıl yetiştiyorlar bunu gizli saklı nasıl başarıyorlar ben onu merak ediyorum açıkçası.

No Panic

Üye
Yaprakları budadıktan sonra uzak çöpe atılsa bile o bölgede yetiştiren birinden şüphe edilmesi olasıdır.

Growa başlamadan önce bende aynısını söyledim ama yanıt halen alamadım bilmiyorum kim nasıl imha ediyor bana da bu bilgi gerekli :)

iWeed

Üye
Kanka 1 sene boyunca foruma girip takılmışsın. 1 senede mevzuyu çözemediysen hiç bulaşma derim

hazzee

Üye
Kankam forumu iyice gez araştır koku için tohumsuzun sponsoru drkarbonfiltre kullanıyorlar koku sorunu bu şekilde rahat çözülüyor

roll

Yeni üye
Polismisin usta yada belgeselci ?
Ne polis ne belgesel kardeşim, herhangi bir işe girmeden risk analizi yapmak gerekli diye düşünüyorum. Ben başlayayım da ne olacaksa olur kafasında değilim çünkü yaşım 35. Bu olay zaten yasal değil ve özgürlüğünü elinden alabilecek cezası var o yüzden bu konuda tecrübeli arkadaşların tecrübelerini paylaşması ve benim de bunları dikkate almam gayet doğaldır. Cevap verdim diye düşünüyorum hayırlı forumlar..

roll

Yeni üye
Kanka 1 sene boyunca foruma girip takılmışsın. 1 senede mevzuyu çözemediysen hiç bulaşma derim
Kardeşim 1 senedir baktığım konular genelde genetik ve yetiştirme sürecindeki durumlardı. Kafa olarak hiç evde yetirştiretyim diye düşünmedim. Ama son zamanlarda ilgi alanım evde bitki yetirtirmek olduğu için bu alanda araştırma yapmaya karar verdim. Bu arada grownkent ten çadır seti alınca takibe takılma riski var mıdır . Malumatın var mı?

Cuhara

Müptezel
Kardeşim 1 senedir baktığım konular genelde genetik ve yetiştirme sürecindeki durumlardı. Kafa olarak hiç evde yetirştiretyim diye düşünmedim. Ama son zamanlarda ilgi alanım evde bitki yetirtirmek olduğu için bu alanda araştırma yapmaya karar verdim. Bu arada grownkent ten çadır seti alınca takibe takılma riski var mıdır . Malumatın var mı?
Ekipmanlarını mağazadan nakit olarak al, grow yaptıgın yerden kimsenin haberi olmasın (koku harici ses sıkıntısı da olabilir ben havalandırma motorlarına ekstra ses yalıtımı yapmak zorunda kaldım), zaten aşırı büyük bi kabin kurmazsan elektrik faturası da çok yükselmez. 120x120 kabin ihtiyacını fazlasıyla görür.

roll

Yeni üye
Ekipmanlarını mağazadan nakit olarak al, grow yaptıgın yerden kimsenin haberi olmasın (koku harici ses sıkıntısı da olabilir ben havalandırma motorlarına ekstra ses yalıtımı yapmak zorunda kaldım), zaten aşırı büyük bi kabin kurmazsan elektrik faturası da çok yükselmez. 120x120 kabin ihtiyacını fazlasıyla görür.
Eyv brom, grownkent haricinde başka bi ekipman satan yer var mı bilmiyorum.

iWeed

Üye
Bu işlerle uğraşmayan bi arkadaşının evine kendi kartıyla sipariş verdir bi sıkıntı olmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
  • O Ogkushh07:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** hahahaha** ****** ******* ***** ********* *** ***
  • muadip muadip:
    +2
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip: