plagron batmix toprak ! bitki kac günlük oldugunda bu topraga gecmelıym ?

Mertali54

Doktor
kankalar bılmeden en agır gubrelı olan batmix toprak aldım zamanında ama sımdı kızlara verır mı yogun gublerelı olmasından dolayı endıselıyım

Bigbut

Müptezel
Gerçi sormaya gerek yok yazayım.
Auto bitkide hiç kullanma derim.
Photo bitkide 2. Saksıda kullanabilirsin en 15 gün yani.

Bigbut

Müptezel
Auto bitkinin yaşam süresi çok kısa kontrol edebileceğin gibresini senin vereceğin Bi toprak lite mix lerden birini seçmelisin.
Neden dersen ekeceğin bitki çok minik bahsi geçen toprakta ki gübre bu dönemdeki bitkiye ağır.

Mertali54

Doktor
Hiç kullanma diyorum kanka auto bitkide olmaz o. 1 ay sonra saksi mi degiseceksin.
tamam dıycem ama elımde baska toprak yok bırde ben ıstanbulada cok yakın degılım ınternettende sıparıs vermek ıstemıyorum cunku bır yazı okudum sabah grow baskınları dıye bu sıtelerden alınca o adrese gelıyır mus amcalar ben ne yapıcam sımdı kanka

Bigbut

Müptezel
Toprak ve su var oradan söyle bro bisey olmaz merak etme o kadar da değil.
Yok ben almam dersen n 11 de ph sabitlenmiş Coco torf karışımları var al yürü

@Hamzaali54 illa elindeki topragı kullanacaksan topragı bi saksıya koyup flushlar gibi bol bol yıkaya bilirsin. ( ben eski growumdan kalma toprakları yıkayıp kullanıyorum bi problem yaşamadım

Mertali54

Doktor
Bitkin 4 bogumu versin ek o topraga hic gübre verme sadece PH ayarli su
Nargile döndüğüne çok sevindim abi vallahi billahi senin yerin çok farklı ve abi
Bitkin 4 bogumu versin ek o topraga hic gübre verme sadece PH ayarli su
Nargile Abi döndüğüne çok sevindim ya vallahi şu anda ne yazacağımı bilmiyorum ama gerçekten çok mutlu oldum iyi ki döndün abi ya

Mertali54

Doktor
@Hamzaali54 illa elindeki topragı kullanacaksan topragı bi saksıya koyup flushlar gibi bol bol yıkaya bilirsin. ( ben eski growumdan kalma toprakları yıkayıp kullanıyorum bi problem yaşamadım
Teşekkür ediyorum bakalım daha bizim ilk growumuz daha 10 günde bile değilim ama yazdıkların tabii ki aslında hafızamda kalıyor yani şu sonuca varıyorum kullanılan Toprak yine de kullanılabilir teşekkürler

C

Canna

Guest
Mecburen aslinda auto bitki direk en son büyüyecegi saksiya ekilir, ama toprak cok kuvvetli oldugu icin su anda o kücük bitkiyi yakar.

Bigbut

Müptezel
Bende hic riske dusmesin yeni toprak alsin dedim.
Topragi yikamak aklima gelmemisti illa kullanacaksa en akillica is o olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    ********* **** **** hahahaha hahahaha** ***** hahahaha* ****** ********** ** ******** *** *****
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    ** ** ******* ******** *** ** **
  • C CHaRaMBoL:
    **** ******* *** *** *** ***** *** ********* * ******** ****** ******* ***** ***** hahahaha** hahahaha **********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha********* ***** **
  • O oziozi:
  • B Bboy:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha ********
  • Mordecai Mordecai:
    *** hahahaha ******* **** ***** ** ********** ******
  • C CHaRaMBoL:
    *** hahahaha hahahaha** ******** ********* **
  • O oziozi:
    hahahaha******* ******** ********* ***** *** ********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ****** hahahaha* ******* ****** **** **********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ****** ***** ********* **** ********** ***** ** ****** ********* ****** ***** ********** ******* ***** ****** hahahaha* ******
  • S SuperKafa:
    ****** ****** **** hahahaha **** **** ******** ***** ******* hahahaha ******** hahahaha** ***** *** hahahaha
  • universesingularity universesingularity:
    ****** *** **
  • Esrarsız Esrarsız:
    ****** **
  • Esrarsız Esrarsız:
    ** ******* ***** hahahaha ******* ******* ******** **** ********* ********* ******** *** hahahaha* *
    Esrarsız Esrarsız: ** ******* ***** hahahaha ******* ******* ******** **** ********* ********* ******** ***...