Posfor Fazlalığı

alas_kaa

Üye

Evet kankiler, geçen hafta değil ondan önceki hafta artık blooma başlayam die 1ml biobloom 2ml calmag verdim. Arada baktım bi kaç yaprağın üstünde benekler çıkmış. Fosfor eksikliğidir bloma geç kaldık diyerek geçen hafta 2lt'ye 4ml bio bloom artı 4 ml e yakın call mag verdim, bi düzelir gibi oldu yapraklar bi yeşerdi sora taze yapraklar açık yeşile hatta sarıya döndü sonuç bu, sanırım aşırı phosphora boğduk. Sizin düşünceleriniz neler. (Saksı 11.5 lt gen auto)

alas_kaa

Üye
Merhaba kardeşim yazını gördüm bilgin olduğununu düşündüğüm için soruyorum, bir adet bitkim var çiçeğe gireli tam 1 ay oldu merak edip sömek başından tırtıklayıp sigara ucuna koydum içtim hiç kurutmadan ama kafa adına hiç bişey yok sömekler güzel kokuyor yapış yapış yani normalmi kafa olmaması yoksa daha varmı bu konuyla alakalı beni bilgilendirirmisin şimdiden teşekkür ederim

Evet kankiler, geçen hafta değil ondan önceki hafta artık blooma başlayam die 1ml biobloom 2ml calmag verdim. Arada baktım bi kaç yaprağın üstünde benekler çıkmış. Fosfor eksikliğidir bloma geç kaldık diyerek geçen hafta 2lt'ye 4ml bio bloom artı 4 ml e yakın call mag verdim, bi düzelir gibi oldu yapraklar bi yeşerdi sora taze yapraklar açık yeşile hatta sarıya döndü sonuç bu, sanırım aşırı phosphora boğduk. Sizin düşünceleriniz neler. (Saksı 11.5 lt gen auto)
Soru sorduk sorudan alıntı yapıyorsun ne değişik modelsin **** ya bilmiyorsan bilmiyorum dersin.

alas_kaa

Üye
Soru sorduk sorudan alıntı yapıyorsun ne değişik modelsin . ya bilmiyorsan bilmiyorum dersin.
Sigaran boşsa boştur, geçmiş olsun. Ya da sağlam bi tırtık atmamışsındır, sen kafa yerlere yakın bi yerden şöyle serçe parmak boğumu kadar bi sömek kopar 2-3 gün kurut adam akıllı sar iç öyle sigara ucu felan olmaz.

OLDSCHOOL420

Yeni üye
bro aklın varsa bildiklerini unut çünkü yanlış bilgilerle dolu kafan.
bitkilerin iyiliğini istiyorsan sulama sıklığını arttır.
alt sararan dallar ya gübre eksiğinden ya da ışığın yetmediğinden dolayı sararıyor.
auto bitki olmasına rağmen reveg belirtileri var. muhtemelen karanlığı iyi sağlayamıyor olabilirsin.
fosforla işin yok. bu sararmaların hepsi nitrojen eksiğinden.
cal mag yaygın bilinenin aksine çiçeklenme döneminde 5 veya 6. haftaya kadar kesilmemeli.

alas_kaa

Üye
bro aklın varsa bildiklerini unut çünkü yanlış bilgilerle dolu kafan.
bitkilerin iyiliğini istiyorsan sulama sıklığını arttır.
alt sararan dallar ya gübre eksiğinden ya da ışığın yetmediğinden dolayı sararıyor.
auto bitki olmasına rağmen reveg belirtileri var. muhtemelen karanlığı iyi sağlayamıyor olabilirsin.
fosforla işin yok. bu sararmaların hepsi nitrojen eksiğinden.
cal mag yaygın bilinenin aksine çiçeklenme döneminde 5 veya 6. haftaya kadar kesilmemeli.
Kamka callmage devam zaten, bio bloma devam etmiym mi şu aşamada ne yapmalyım, Reveg ortam ve şartlar değişti, yeniden köklenme olmuş olabilir ölümden döndü hayvan. Boş sulama yapıcam şimdi artık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****