Problemin tehşisini yapabiiecek growerları bekliyorum

Kankalar 34. gününde bir blıe dream auto bitkim var 20/4 ışık veriyorum 200w mor cob led. Gübre olarak şimdiye kadar sadece AN 3lü seti kullandım çizelgenin yarı değerlerinde, ph ölçerim veya ayarlayıcım yok. Problem nedir çözümü nedir bilen varsa konuya beklerim. Veya bu linkten direk fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Problem en eski yaprakların sararıp solup kurumasıyla başladı ben normal olduğunu düşündüm ama şimdi hem genç yapraklar sararmaya başladı hem yapraklar ufak ufak aşağı eğilmeye başladı.

Cvp: Problemin tehşisini yapabiiecek growerları bekliyorum

JoneHerny' Alıntı:
Ufaktan flush atıp calmag takviye etmelisinn gübre dozunu aşma

kral flush attıktan sonra 3 4 gün sulamamam gerekiyor dimi direk flush yapıp üstüne gübreli suyu dökmüyorum?

JoneHerny

Yeni üye
flush attıktan sonra yeterli besin olmadığı için bitki sıkıntıya girebilir sen yine normal ayarın da gübreni ver

Narkotik

Kıdemli Üye
Kanka doğal maden suyu al kızılayınkini  asitini kaçır gübre suyuna yarısını dök asiti olmasın dikkat et

Çesme suyuyla flush attım ne kadar sağlıklı olur bilemedim ama üstüne AN 3lü setinden 2şer ml AN big bud cocodan da 1ml kadar 1.5 lt suda karıştırıp verdim gelişmeleri yazarım callmag alacak durumum yok şu an alternatifini önerecek var mı

Hunlu' Alıntı:
gübreyi tam doza çıkar. bitkinin en fazla besin ihtiyacı duyduğu evre bu ara...
ben çok gübreden dolayı oldu sanıyodum öyle diyorsan birdahaki sulamada dediğin gibi yapayım çünkü şu an dediğim gibi verdim gübresini

senin şu aşamada charta göre tam doz vermen gerekiyor yanılmıyorsam lt/4ml idi an nin chartı sen ise yarım doz veriyorsun.

Hunlu' Alıntı:
senin şu aşamada charta göre tam doz vermen gerekiyor yanılmıyorsam lt/4ml idi an nin chartı sen ise yarım doz veriyorsun.

tohumların orjinal sitesine göre ve genel yorumlara göre insanlar çizelgelerin en fazla yarısı kadar gübre kullanmamız gerektiği söyleniyor yanlış mı biliyorum?

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Bitkinin fosfora ve magnezyuma ihtiyaci var. Autoflower bitkide 4 saat karanlik birsey ifade etmez. 24 saat vermeye gayret gosterin.

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Bitkinin fosfora ve magnezyuma ihtiyaci var. Autoflower bitkide 4 saat karanlik birsey ifade etmez. 24 saat vermeye gayret gosterin.

eyvallah teşekkür ettim 24 saate geçiş yapayım o zaman

Seyrialem06' Alıntı:
TohumsuzEsrar' Alıntı:

6 saat ?

uykuya ihtiyacı yoktur 24 saat verebilirsiniz diyor

Flushlayıp gübresini verince kendine geldi sorun çözüldü yorum yapan herkese teşekkür ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha **** ** **** *** ****** ******** ***** ****** *** ******** *****
  • P puslu77:
  • T Turco:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • T Turco:
    **** *** **
  • T Turco:
    ****** ******** ****** ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • P puslu77:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** *
  • T Turco:
    *** **
  • T Turco:
    ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • P puslu77:
    ****** ******** *** ******** **** ** hahahaha** ********** **** **** ***** ******** **** ** ******
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • T Turco:
    hahahaha* **** ******** ***** **** **** ***** ***** ******* ****
  • P puslu77:
  • T Turco:
    *** hahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • T Turco:
    hahahaha ***** ********** ******* *** **** ********** **** ***
  • T Turco:
    ********* ** hahahaha** ** hahahaha*** ******** ***** ***** * ******** ***** ****** ******* hahahaha** ***** hahahaha ****** ****** ****** *** **** *** **** ****
  • T Turco:
    ***** ******* ****** * **** hahahaha ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ***** ********