Ptt iş müd eve kağıt geldi(tohum)

Fel123

Yeni üye
Kankalar tohum gümrükten geçmiş olmasına rağmen yolda ne olduysa oturduğum yere varınca tohum olduğu için gönderiyi eve yollamayıp eve kağıt göndermişler gidip iade ettim kabul etmedim bi gönderide gümrükte tutuluyor bu iki oldu el koydular sorun çıkabilir mi?
Yurtdışı tohum almıcam artık alırsam bile sponsordan alırım.
@Kanka

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka banada paket geldi 3 gündür istanbul pim'de bekliyor fazla tohum yok 15 tane falan var gizli gönderim istedim bakalım ne olacak beklemedeyim

kralkobraa

Kıdemli Üye
bana kuzen yolluyor bir ara oyuncağın içinde yollamıştı umarım bunlar geçer hollandadan geliyor güzel genetik var içinde bendende kağıt isterlerse red edecem kanka

Fel123

Yeni üye
Ben tohumdan endişelenmiyorum aslında
Growshop baskın olaylarını bilmiyordum gübre karbon filtre kumaş saktı fln aldım 4-5 bin fln ödedim ordan biraz sıkıntı çıkabilir

kralkobraa

Kıdemli Üye
bende growshoplardan alışveriş yaptım 3-4 alışveriş var hepsi toplam 3-4 bin falan ama uzun zamandır kimse gelip gitmiyor ama ne olur ne olmaz endişelenmek lazım sonuçta domates yetiştirmiyoruz

Fel123

Yeni üye
bende growshoplardan alışveriş yaptım 3-4 alışveriş var hepsi toplam 3-4 bin falan ama uzun zamandır kimse gelip gitmiyor ama ne olur ne olmaz endişelenmek lazım sonuçta domates yetiştirmiyoruz
Gelmesi de sorun değil denetim vericek sabıka temiz tek derdim bizim aile baya üzülücek bu duruma

kralkobraa

Kıdemli Üye
Gelmesi de sorun değil denetim vericek sabıka temiz tek derdim bizim aile baya üzülücek bu duruma
aile konusu doğru kanka ama bizim burada arkadaş 25 kök yakalattı bide bi abi 30 küsür kök yakalattı hiçbir şey olmamış gibi çıktılar ne denetim yediler nede ceza yediler birisi bişey olmamış gibi gene ekim yaptı

oturanboga35

Müptezel
Knka 2 kargo patladı bundan öncesi geldi regular ama gübre satın alma sorun olurmuş duruyor öyle bşyde yapamadım
Knk gübreyi başka birinin üzerinden sipariş et ben öyle yaptım hiç bir şey olmuyor growkentden bir arkadaşın Üzerinden ver siparişi. Beni şu tohum mevzusunda biraz daha aydınlat knk ilk veridgin siparişler geldi diğerleri mi patladı anlamadım

Fel123

Yeni üye
Knk gübreyi başka birinin üzerinden sipariş et ben öyle yaptım hiç bir şey olmuyor growkentden bir arkadaşın Üzerinden ver siparişi. Beni şu tohum mevzusunda biraz daha aydınlat knk ilk veridgin siparişler geldi diğerleri mi patladı anlamadım
Son 2 sipariş patladı işte 1 tane geldi onuda bekletiyorum mecbur ama beni huylandıran son sipariş tohum olduğu anlaşılsaydı gümrükte kalırdı sonradan patlaması sorun.
Ayıktım ama bşy oluyor diye çünkü gümrükten geçtikten sonra benm oturduğum yere yakın değil biraz daha uzak yere bırakıldı PTTde bekledi orada işlem yapılmadan öyle ayıktım bşy ler var bu işte diye teslim almaya gidince görevli bi kağıtda numara yazdı şu odaya git dedi gidince gümrük kontrol tohum dedi yanlışlık var fln dedim sen ne iş yapıyorsun gibi özel soru sordu

Fel123

Yeni üye
Gübre aldım bile karbon filtre aldım bilmiyordum bilsem netten değil gidip elden alırdıl ondan bşy yapamıyom Regular tohum duruyor basarlar diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********