qb 240 watt kullanıyorum sıcaklık kaç dereceyi gememelidir ?

Mertali54

Doktor
Daha önce projektör kullanıyordum ısı sorunum hiç olmuyor da hep 19 20 21 ilerde geziniyordu şu anda 25-26 ları görüyorum hatta havalar ısındıkça daha fazla sıcak olacağını da biliyorum ama onu giriş ve çıkış fanlarıyla stabil tutabilirim benim öğrenmek istediğim maksimum kaç dereceyi geçmemeli?

varmibisey

Kıdemli Üye
Daha önce projektör kullanıyordum ısı sorunum hiç olmuyor da hep 19 20 21 ilerde geziniyordu şu anda 25-26 ları görüyorum hatta havalar ısındıkça daha fazla sıcak olacağını da biliyorum ama onu giriş ve çıkış fanlarıyla stabil tutabilirim benim öğrenmek istediğim maksimum kaç dereceyi geçmemeli?
30 dereceleri geçmezsen iyi olur driver ustundeyse onu dışarı alirsan ısı azalır ben yazın qb ile yapıyorum bi sıkıntı olmadı pencereyi acik tutuyorum sürekli ve havalandırma + fan çalıştırıyorum sende durum nedir

Mertali54

Doktor
30 dereceleri geçmezsen iyi olur driver ustundeyse onu dışarı alirsan ısı azalır ben yazın qb ile yapıyorum bi sıkıntı olmadı pencereyi acik tutuyorum sürekli ve havalandırma + fan çalıştırıyorum sende durum nedir
Benim çıkış fanı her saat 15 dakika çalışıyor giriş falına açmıyorum o zaman ısı çok düşüyor

Mertali54

Doktor
Veg için ideal, çiçekte trikom kaybı yaşamasın diye bir tık daha düşük sıcaklık sever bitki, yğksek sıcaklıklarda trikomlar buharlaşır
O zaman havalandırmayı bir tık daha fazla kullanacağız her saat başı 15 dakika açıktı o zaman her saat başı yarım saat açık olacak anlamına geliyor heralde dediğiniz ve çiçekte işinin yüksek olması trikom kaybı yaşatscaginida şimdi öğrendim sağol kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Groww:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ****** ** hahahaha**
  • G Groww:
  • T Turco:
    ****** * ****** ********** ****** ********* ********* ********* ****** ******** ***** ** ********** **** ********* ******* ** ******* *****
  • H happyworld:
    ****** * *** ********* hahahaha *** ****** ******* ****** ***** ***** **** ** *** ******** ******
  • G Groww:
    ******** ******* hahahaha ****** ******** ***** ** ********
  • G Groww:
    ****** * ****** ********** ****** ********* ********* ********* ****** ******** ***** ** ********** **** ********* ******* ** ****** ***** ********* ** ********** ****** ***
    +1
  • T Turco:
    ***** * ***** ****** ** ******** ******* hahahaha ****** ******** ***** ** ********
  • G Groww:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    **** *** *** * **** ******** hahahaha * *** ********* hahahaha *** ****** ******* ****** ***** ***** **** ** *** ******** ******
  • G Groww:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ***** * hahahaha* ****** ******* ****** **
  • T Turco:
  • G Groww:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • H happyworld:
    H happyworld: ****** ********** ** ******** ****** **********