Quantum board tavsiye

Ben burada çok araştırarak başladım ustaların tavsiyesiyle photo yaptım ve o kadar hata yapmama rağmen beni hiç üzmedi

Zero

Yeni üye
O zaman dikkatli git kanka lst haricinde eğitim yapmamaya çalış kısa olan vaktini boşa harcarsın valla kanka
Aynen kanka bende öyle yapmayı planlıyorum. Çok fazla müdahale etmeden şu ilk hasatımızı bi alalım hem öğrenmiş olurum neyin nasıl tepki verdiğini. Biz öyle ustalar gibi yetiştirme yapamayız ama onların sayesinde ınların seviyesine varabiliriz bi şekilde deneyerek.

60x120 kabinde o ışık iş yapmaz dostum öyle bir kabinin varsa dikdörtgen bir ışık al . 240w veya 320w bir quantum board iyi olur sahibindene bak bulursun mars hydro tsl2000 de olabilir o kabin için onun için de sahibindene bak googleled lede mars hydro distribitörü. Ama tsl2000 daha eski modeldir samsung quantumlara göre. Hasatın bol olsun

Aynen kanka bende öyle yapmayı planlıyorum. Çok fazla müdahale etmeden şu ilk hasatımızı bi alalım hem öğrenmiş olurum neyin nasıl tepki verdiğini. Biz öyle ustalar gibi yetiştirme yapamayız ama onların sayesinde ınların seviyesine varabiliriz bi şekilde deneyerek.
Aynen dostum çok iyi ustalar var burda her sıkıştığında cevap veriyorlar her türlü kurtarıyorlar bitkini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****