Radyator ve fan yarimlarinizi bekliyorum

alicannn123

Yeni üye
iyi günler kankalar birsey soracaktim size.
cinden cob ledlerim geldi ve bende odayi kurmaya basladim.Ilk etapta 150 wattlik yani 3 ledimi sogutacak bir sistem yapacam fakat kafam cok karisik acaba sivi soğutmalı radyatormu kullansam yoksa fanli aleminyum bloklu sogutucumu? (kafamda radyator sistemi var fanin gurultusu ile ugrasmak istemiyorum)
1.adim olarak https://m.n11.com/akulu-su-aktarma-ve-ilaclama-motoru-pompasi-12-volt-orac-P39433507. bu su motoru ve https://m.n11.com/renault-9-r9-broadway-spring-kalorifer-radyatoru-carex-P236647204?Se%C3%A7enek+1=De%C4%9Fer+1&Se%C3%A7enek+2=De%C4%9Fer+2&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA1fnxBRBBEiwAVUouUuqa0ey7DVhRQhnetee-8Cfsp2qrl_HmlilpMPjVVhALKm_Yfk4CHRoCcSwQAvD_Bw. radyatoru alacam.
2.adim radyatore 3 adet ledi yerlestirip 10 litrelik biri kovadan su pompasi ile surekli devirdam yaptiracam radyoturun icindeki suyu

Sizce bu sistem 3 ledi sogutmaya yetermi ve sizden sessiz bir pc fani kullaniyorsaniz linkini atabilirmisiniz?

civildak

Yeni üye
moruk su falan urasma ekşına gerek yok almium blok ve fan koy canavar olur forumun %90 nı böyle yaptı

alicannn123

Yeni üye
Cvp: Radyator ve fan yarimlarinizi bekliyorum

eyvallah kankam adamsin fanin sessiz olmasi guzel cunku yan odada ev arkadasim var ayikmamasi lazim :) kankam 350 watt icin hangi boyut ve ebattaki sogutucuyu kullandin onun icinde link atarsan sevinirim

bokyeme

Yeni üye

alicannn123' Alıntı:
eyvallah kankam adamsin fanin sessiz olmasi guzel cunku yan odada ev arkadasim var ayikmamasi lazim :) kankam 350 watt icin hangi boyut ve ebattaki sogutucuyu kullandin onun icinde link atarsan sevinirim

imkansız kardeşim o. bitki ciceklenmeye girdiginde butun ev kokar 3-4 bin tl harcayıp karbon filtre jel, fan ve kaliteli bir kabin alman lazım ancak oyle kokunun onune gecersin yoksa imkani yok

bokyeme

Yeni üye

alicannn123' Alıntı:

Youloser

Yeni üye
Janjanlim26 kanka senin sistem nasıl işliyor. Cob LED'li sisteminin güncel fotosunu atar mısın ? LED sisteminin kurulumunu merak ettim .
Şimdiden teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...