Ramsay kurabiyeleri

muadip

Müptezel
Merhaba kankalar @gordonRamsay Kankamin tarifini uygula dim. 60grm tereyağı na 5 grm ekledim. 1 adet kurabiye yedim 1.saat 10 dakka gibi bir sürede etki gösterdi.
Ben beğendim.
Kesinlikle deneyin.

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
Kanka ramsey ın banlanan eski hesabım olduğunu belirtmek isterim, darkweb forum adı verdiğim için banlanmıştım. Banlanması da iyi oldu farklı bir karakter yaratmaya çalışmıştım :D

Bu tarifi hasat sonrası şeker yaprağı değerlendirmek isteyenlere de öneririm

muadip

Müptezel
Kanka ramsey ın banlanan eski hesabım olduğunu belirtmek isterim, darkweb forum adı verdiğim için banlanmıştım. Banlanması da iyi oldu farklı bir karakter yaratmaya çalışmıştım :D

Bu tarifi hasat sonrası şeker yaprağı değerlendirmek isteyenlere de öneririm
Kankam tarif sana ait ozaman kanka güzel tarif çok beğendim.

muadip

Müptezel
Afiyet olsun kankam Tam anlamıyla bana ait değil kanka, çoğu kişinin bildiği global bir tarif aslında, herkesin yöntemi farklı, izlediğin yöntem benim yöntem
Kanka tarifte 4 saat veya 6 saat demlemem gerektiğini yazmışsınız ben 4 saat demledim gayet hala devam ediyor kafası gayette güzel keyifli gidiyor . Ben bunu 6 saat demleseydim daha yüksek bir kafamı yasicaktim?

istr

Ordinaryüs
Kanka tarifte 4 saat veya 6 saat demlemem gerektiğini yazmışsınız ben 4 saat demledim gayet hala devam ediyor kafası gayette güzel keyifli gidiyor . Ben bunu 6 saat demleseydim daha yüksek bir kafamı yasicaktim?
5 gr için çok fark etmezdi muhtemelen kanka 4 saat ideal, ama 6 saate kadar thc salmaya devam eder

muadip

Müptezel
5 gr için çok fark etmezdi muhtemelen kanka 4 saat ideal, ama 6 saate kadar thc salmaya devam eder
Kanka ama artık benim favorilerim arasına girdi hasatida yeni aldım çok sağlam yağlar yapicam İnşallah 1 kilo tere yağı yapar koyarım kenara artık yapar yapar yerim. :D

AlqoSt

Üye
Konu başlığını görünce duygulandım :d
Kanka ben bu tarifi denedim ama yağ fazla malzeme az şekilde yaptım 170gr yağa 4 gr malzeme koydum ve otu direk yağa koydum sonra süzdüm.4 saat kadar ocağın alev seviyesini ayarlayamadigim için aç kapa yaptım altini kaynamasın diye sonra süzdüm kalan malzemeye mercekle bakinca trikom gordum ve 2 saat daha tekrar devam ettim soğuduğunda yağın rengi bu arkadaşın gibi değilde yeşilimsi oldu tadi da pek hoş değil 4.5 çay kaşığı kadar pidenin ustunde eritip kullandım kafa yapmadı evde firin yok kek kurabiye yapamiyorum malzeme az koydum diye mi boyle oldu acaba kalan yağın yarisini birden deniycem kafa yaparda fazla gelirsede sıkıntı 4gr otun yarisini tuketmiş olcam cunku dolapta duruyor 1 aydır acaba dekarb mı olmadı otuda direk son kalan someklerimden kullanmistim.

muadip

Müptezel
Kanka ben bu tarifi denedim ama yağ fazla malzeme az şekilde yaptım 170gr yağa 4 gr malzeme koydum ve otu direk yağa koydum sonra süzdüm.4 saat kadar ocağın alev seviyesini ayarlayamadigim için aç kapa yaptım altini kaynamasın diye sonra süzdüm kalan malzemeye mercekle bakinca trikom gordum ve 2 saat daha tekrar devam ettim soğuduğunda yağın rengi bu arkadaşın gibi değilde yeşilimsi oldu tadi da pek hoş değil 4.5 çay kaşığı kadar pidenin ustunde eritip kullandım kafa yapmadı evde firin yok kek kurabiye yapamiyorum malzeme az koydum diye mi boyle oldu acaba kalan yağın yarisini birden deniycem kafa yaparda fazla gelirsede sıkıntı 4gr otun yarisini tuketmiş olcam cunku dolapta duruyor 1 aydır acaba dekarb mı olmadı otuda direk son kalan someklerimden kullanmistim.
Kankam bence problem thca nin yanarak thc dönüşmesi. Seninki etki etmez pisirmen lazım 180 derecede kurabiyeleri pişirdim thca lar thc dönüştü thc dönüşmesi gerekiyor kafa yapması için. Pisirmen gerekli.

AlqoSt

Üye
Kankam bence problem thca nin yanarak thc dönüşmesi. Seninki etki etmez pisirmen lazım 180 derecede kurabiyeleri pişirdim thca lar thc dönüştü thc dönüşmesi gerekiyor kafa yapması için. Pisirmen gerekli.
Dekarb mutlaka olmuştur diyen oldu bende senin gibi düşündüm ama evde fırınım yok o sıkıntı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** **** hahahaha* ****** **** **** * ***** ********** **** ****** ****** *** **** ** ***** ***** ***** ***** ** ******** *** ****** **** **** ********** ****** ***** ***** ***** *** ********* * *******
    +1
  • A ax-b:
    ** ****** ***** **** ******* hahahaha***** *****
  • zero00 zero00:
    ***** ******* **** ********** ** ****** ***** **** ******* hahahaha***** *****
  • A ax-b:
    ******** ****** ****** hahahaha ******
    +1
  • zero00 zero00:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha** ** ** ***** hahahaha *** ****** ****** ***** ******* **** **********
  • A ax-b:
    ****** *** ***** ********** **
  • A ax-b:
    ******* ****** **** ***** **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** **** **
  • zero00 zero00:
    hahahaha***** ****
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** *** ***** ***** hahahaha* ********
  • zero00 zero00:
    ****** ** hahahaha** ** **** hahahaha ** ******** ***** **** ******* ******** *** ***** hahahaha* ***** ****** hahahaha* ***** ******* hahahaha**
  • zero00 zero00:
    ***** ****** **** ***** ***** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ** **** **** ****** ****** hahahaha ******** *** ********* ********* ******** **** ***** ***** ********* ******** *** ****** **********
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ****** ******* ****** ***** ****** **** ** ****** ****** ***** **** ** **** **** ** ***** ****** ***** ******** **** ******
  • zero00 zero00:
    *** ****** *** ********* ******* ****** hahahaha
    zero00 zero00: *** ****** *** ********* ******* ****** hahahaha