Rip usta güncel ve diğer arkadaşlarıma yön olmak isterim

Aliço

Yeni üye
sa kardeşlerim öncelikle Rip usta gübreyi kestik ve 1 haftadır gübre vermiyorum sulamıyorumda hatta çünkü burada 5 gün akşanları sağanak yağış ve gündüzleri akşama kadar güneş yapmur karışık bir hava vardı ve son durum olarak bu şekli aldılar 65 günlük bitkilerim

https://ibb.co/daodAy

https://ibb.co/mbarVy

Aliço

Yeni üye
Cvp: Rip usta güncel ve diğer arkadaşlarıma yön olmak isterim

pijelybomm1992' Alıntı:
maşallah hocam gübre olarak ne verıyordun

Advanced nutreins üçlü set veriyordum ustam ara vermiştim devam esicem bermeye ek olarak solucan gübresiylede takviye yapıyordum topraktan çıktığından beri

W

woms

Guest
maşalllah gardaş iyi olmuşlar cidden walllaha ne kadar aldı ciceklenmesine

Aliço

Yeni üye

woms' Alıntı:
maşalllah gardaş iyi olmuşlar cidden walllaha ne kadar aldı ciceklenmesine

Sağol gardaşım benim, valla temmuz başında girecek veya haziran son hafta girecek gibi geliyor kanka tahminimce ama ne olursa olsun hayırsıyla içmek nasip olsun inşallah önce

W

woms

Guest
genetik idi demi bunlar gardaşım hatırladığım o idi

R

Ripley'sOG

Guest
İnsan emeklerinin karşılığını alınca bir oh çekesi geliyor değil mi ? 

Keşke eski hallerinide ataydın nerden nereye diye ! Iyi kendilerine gelmişler gübre içinse etme farkına vardin sanırım gubrenin sadece bir aktör olduğuna gübre için acele etme zaman ver biraz daha ilk belirtilerde tekrar takviye edersin zaten konsantre bir gübre var elinde.

Aliço

Yeni üye

Ripley' Alıntı:

Keşke eski hallerinide ataydın nerden nereye diye ! Iyi kendilerine gelmişler gübre içinse etme farkına vardin sanırım gubrenin sadece bir aktör olduğuna gübre için acele etme zaman ver biraz daha ilk belirtilerde tekrar takviye edersin zaten konsantre bir gübre var elinde.

Usta öyle gerçekten dileyen geçmiş konularımdan bulabilir diye düşünmüştüm iler ki zamanlarda hepsini birden atarım ustam, gerçekten harika oldular çok şaşırdım usta görünce, şimdi yapmamız gerek biraz daha mi bekliyim ustam gübre için ve ikinci olarak ve en önemli nokta ustam bunların boyu daha baya uzayacak gibi etraftan görünme sıkıntısına yaklaşıyor bunu nasıl eğebiliriz doğru şekilde sen iyisini bilirsin

Ripley' Alıntı:

Usta öyle gerçekten dileyen geçmiş konularımdan bulabilir diye düşünmüştüm iler ki zamanlarda hepsini birden atarım ustam, gerçekten harika oldular çok şaşırdım usta görünce, şimdi yapmamız gerek biraz daha mi bekliyim ustam gübre için ve ikinci olarak ve en önemli nokta ustam bunların boyu daha baya uzayacak gibi etraftan görünme sıkıntısına yaklaşıyor bunu nasıl eğebiliriz doğru şekilde sen iyisini bilirsin

R

Ripley'sOG

Guest
Şimdi yapmamız gerekenler içinse 2 yol bizim için biçilmez kaftan olacaktır.

1. Topping
  2. Lst Eğitimi
Topping sürekli olarak yukarı doğru büyüyen yani uzayan bitkiyi sınırlayacak,Lst ise daha fazla hasat almanızı ve toppingin etkilerini dahada artirmaya yarayacaktır.

Bu 2 eğitim türü hakkında yeteri kadar bilgi forumumuzda mevcut halde ve yetersiz gelen görsel kaynaklar için youtube maden görevi görüyor.

Aliço

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Şimdi yapmamız gerekenler içinse 2 yol bizim için biçilmez kaftan olacaktır.

1. Topping
  2. Lst Eğitimi
Topping sürekli olarak yukarı doğru büyüyen yani uzayan bitkiyi sınırlayacak,Lst ise daha fazla hasat almanızı ve toppingin etkilerini dahada artirmaya yarayacaktır.

Bu 2 eğitim türü hakkında yeteri kadar bilgi forumumuzda mevcut halde ve yetersiz gelen görsel kaynaklar için youtube maden görevi görüyor.

Çok teşekkürler ustam lst yi biliyorum ama topping i hiç bilmiyorum hemen araştırıyoeum forumda gerekli bilgileri kazanıp sana geri dönüş yaparak anlamadığım yerleri soruyorum ustam sonra işleme koyuluyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • 420x 420x:
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********* **
    +1
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **