rosin hash yapımı

EBEB

Yeni üye
arkadaşlar malum dolardan ötürü amerikadaki 1500-2000 dolarlık low temp pressleri alamıyoruz
ben de bi alternatif ürettim ve fikirlerinizi bekliyorum

videodaki abinin yaptığı presin bire bir aynısını yapıp 5cm 5cm altı üstlü iki adet pres kısmına da metal ayarlayıp pres yapmak istiyorum

ısıtma işlemini de bu 5-5 metalleri kaynayan suda bekletip tabanca ateş ölçerlede ısısını ayarlayıp yağlı kağıt ve micron eleğin içinde preslemek istiyorum
sizce oluru var mı

deneyince mutlaka bilgi vericem

fikirleriniz için teşekkürler

Hocam yüzlerce gram presslemeyeceksen ev ortamında izopropil alkol ile ya da bütan gazı ile wax çıkarmak bence daha mantıklı hem bu kadar uğraşmamış olursun

Coban

Üye
Kaynar suya sokup ısıtmak çok mantıklı değil çünkü demirde o sıcaklığı sabit tutamayacaksın. Bunun yerine saç düzleştiriciyle denemen daha doğru.

EBEB

Yeni üye
Kaynar suya sokup ısıtmak çok mantıklı değil çünkü demirde o sıcaklığı sabit tutamayacaksın. Bunun yerine saç düzleştiriciyle denemen daha doğru.
micron elek kullanıyomusun kanka.o da çok sağlam olmuyo ve tam çıkaramıyosun gibi geliyo bana ondan böyle bi arayıştayım kankalar. demiri 100 dereceye getirip sonra biraz soğutarak yapmaktı niyetim her işlemde tekrar ısıtmak gerek tabi bildiğim kadarıyla 70-80 derece arasında basıyolar low temp presslerde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1