Sömek tepesinde yeni pistiller

onurreo

Yeni üye
https://ibb.co/P6DkrHX

Kankalar sömeklerin tepesinde bu gibi yeni pistiller peydah oldu düne kadar yoktu bu normal mi ?

vamonos

Üye
Cvp: Sömek tepesinde yeni pistiller

Kanunsuz34' Alıntı:
Knka en son cikan pistiller dha onlar onlar 100 de 80 keribar oldumu kesiyosun iste

fikrin olmayan konuda zikrinde olmasın yanlış bilgi verme 

dostum bitkin herma olabilir eğer photo ise değerlendir bu durumu feminized tohumlar elde edersin sağlıcakla .

vamonos' Alıntı:
Kanunsuz34' Alıntı:
Knka en son cikan pistiller dha onlar onlar 100 de 80 keribar oldumu kesiyosun iste

dostum bitkin herma olabilir eğer photo ise değerlendir bu durumu feminized tohumlar elde edersin sağlıcakla .

Ben fikrim olmuyan konuya yorum yapmiyomda sen her yoruma atiyin tutuyin kafana gore trikomlar 100 80 kehribar oldumu kesiliyo adamin kellesine hermadan falan bassediyosun yik photo mohoto ne alaka sacma sapan yorumlar yapiyosun ?

vamonos

Üye

Kanunsuz34' Alıntı:
vamonos' Alıntı:

Ben fikrim olmuyan konuya yorum yapmiyomda sen her yoruma atiyin tutuyin kafana gore trikomlar 100 80 kehribar oldumu kesiliyo adamin kellesine hermadan falan bassediyosun yik photo mohoto ne alaka sacma sapan yorumlar yapiyosun ?

hahahaha en son zeybekci izmiri alacak dediklerinde bu kadar gülmüştüm :)))

vamonos' Alıntı:
Kanunsuz34' Alıntı:

hahahaha en son zeybekci izmiri alacak dediklerinde bu kadar gülmüştüm :)))

Hayat kötu falan degil senin ickin bitmis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...