sömeklenme başlamıyor yardım lütfen

üstadlar merhaba herkese. tohumlar sponsordan alındı white haze ve purple kush bitki hangisi bilmiyorum ama oto mu değil mi ona da emin olamıyorum. 58. gündeyiz. 12-12 ye geçeli 12 gün oldu. gübrelerim adv micro grow bloom big bud overdrive. ilk aşamada bloom gübresini kullanmadım micro grow gittim. ilk pistilleri 4. haftasında görmeye başladım ve 7. haftasında bloom gübresine başladım ve ışık döngüsünü 12-12 yaptım. uzama durdu gibi 84 cm şu an. bi kaç gün öncesine kadar hızlı uzuyordu. normal zamanlamaya göre 3 haftası kalmış olması gerekiyor fakat en ufak bi dolma yok dallarda bunun sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yesil888

Ordinaryüs
Bitkin en az 8-10 gündür cicekte, senin deyiminle sömekte. Sorun nedir anlayamadim. Bitkin photo ve hasata 6-7 haftasi var.

tohumlar oto diye alındı şimdiye çoktan dolmaya başlamalıydı diye düşünüyorum oto diye aldık photo çıktı yani ?

Yesil888

Ordinaryüs
Aynen kanka, auto olsaydi, 5-6 hafta icinde cicege girerdi 12/12 döngüsüne almadan. neyse üzülme biraz uzun sürecek ama photo ile cok daha iyi hasat alisrin.Alttaldaki kücük sömekler 4 hafta sonra tirtiga gelir, tirtikla kurut harmanlik dagitirsin.:)

onu düşündüm bloom gübrelerini geç verdiğim için mi oluyo diye. ne bileyim takvime göre 3 haftası kaldı ama görünüşle alakası yok o yüzden 12-12ye aldım oto değilse geç kalmayayım diye

Cuhara

Müptezel
onu düşündüm bloom gübrelerini geç verdiğim için mi oluyo diye. ne bileyim takvime göre 3 haftası kaldı ama görünüşle alakası yok o yüzden 12-12ye aldım oto değilse geç kalmayayım diye
Işığı 20 saate çıkar auto senin bitkin, takvimi de boşver geç başlamışsın zaten

18-6 dayken 4. haftasında ilk pistiller göründü ben bloom gübrelerini pistiller ilk göründüğünde vermedim bekledim 7. haftasında vermeye başladım. ama zaman geçtikçe bitkide herhangi bi değişiklik olmadığı için ışığı 12-12 yaptım çiçeğe başlasın diye. başından itibaren gübreleri hep az vermiş olmama rağmen yaprak uçlarında yanmalar vardı dün 20 lt yarım flush attım 5 lt de bloom gübrelerini ilave edip topraktan geçirdim. şimdi wattshine led geliyo yolda. geldiğinde nabayım 20 saat mi ışık vereyim yani ?

Cuhara

Müptezel
18-6 dayken 4. haftasında ilk pistiller göründü ben bloom gübrelerini pistiller ilk göründüğünde vermedim bekledim 7. haftasında vermeye başladım. ama zaman geçtikçe bitkide herhangi bi değişiklik olmadığı için ışığı 12-12 yaptım çiçeğe başlasın diye. başından itibaren gübreleri hep az vermiş olmama rağmen yaprak uçlarında yanmalar vardı dün 20 lt yarım flush attım 5 lt de bloom gübrelerini ilave edip topraktan geçirdim. şimdi wattshine led geliyo yolda. geldiğinde nabayım 20 saat mi ışık vereyim yani ?
Bitkin auto en az 18 saat vermen lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ******** ********** ***** ********** ****** ******* ***** ***** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** hahahaha ****** **** *** *** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahaha*** ****
    +1
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** ** ****** *** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ***** ***** ********* ****** *** ******** ****** hahahaha***** **********
  • H happyworld:
    **** ******** ********* hahahaha***
  • H happyworld:
    ***** ********** ********** ** ****** ****** ***** ***** ******** **** *** **** ******* ***** ****** ********* ****
    hahahaha ****** **** **** ********* ******* ** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ******** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer: *** * **** *******