Sömeklenme başlayalı iki hafta oldu

M.Ali

Yeni üye
Arkadaşlar sömeklenme başladıgı tarihten itibaren ortalama kac hafta sürer yardımcı olurmusunuz.iki adet bitkim super skunk ,automu degilmi onu bile bilmiyorum,5 hafta bitti someklenmeye girdiler,şimdi sekizinci haftaya girmek üzereler.sömekler iki haftayı gecmis olmalarına ragmen henüz cok küçük,bu arkadaşları ebedi uykuya nezaman ugurlamalıyım.simdiden teşekkürler.

Sömeklerin son zamana kadar olgunlaşmaya devam ederler eğer bitkini ışık periyodunu değiştirerek çiçeklenmeye soktuysan photodur ama atıyorum 18 saat ışık veriyordun ona rağmen çiçeklenmeye girdiyse autodur tabi zaten hep 12/12 veriyorsan bilemicem tohum temincine sorabilirsin veya genetiğin genel özelliklerinden ortalama hasat süresine bakabilirsin şimdiden hasatın bol olsun, iyi forumlar.

M.Ali

Yeni üye
Cvp: Sömeklenme başlayalı iki hafta oldu

EvdekiMizah' Alıntı:
Sömeklerin son zamana kadar olgunlaşmaya devam ederler eğer bitkini ışık periyodunu değiştirerek çiçeklenmeye soktuysan photodur ama atıyorum 18 saat ışık veriyordun ona rağmen çiçeklenmeye girdiyse autodur tabi zaten hep 12/12 veriyorsan bilemicem tohum temincine sorabilirsin veya genetiğin genel özelliklerinden ortalama hasat süresine bakabilirsin şimdiden hasatın bol olsun, iyi forumlar.

Bitki auto 18 saat ısık veriyordum ona ragmen someklenmeye gecti simdi 12-12 ye gectim.bu someklenme ne kadar devam edecek ,zamanını da gecirmek istemiyorum.tesekkürler

Autolarda gelişim için 12/12 geçme zorunluluğu yok ama geçilebilir pek tabii hasat zamanını bitki genetiğinizi internet üzerinden aratıp veya direk tohum bankanıza danışıp ortalama hasat zamanını öğrenip bu süreye yaklaştığınız da trikomları 40x ve üzeri yakınlaştıran göstergeçle kontrol edeceksiniz oda size hasat zamanını yüzde yüz olarak anlatacak ilgili konuyu da aşağıya ekliyorum iyi forumlar.
Hasat Zamanı (Resimli Anlatım)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ********** ********