Sömeklenme dönemi

Ketchap

Yeni üye
Kankalar çiçek gübresi verdim sömeklenmeye bindi 2.5 ay oldu tohum otomatik diye düşünüyorum belkide photodur diye 12/12 ışık veriyorum..bundan sonra sömek gelişimi için ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 23063

Guest
kankaaa sana kötü bir haberim var... Bu erkek.

Ü

Üye silindi 23063

Guest
kankacım bu taşakları nerede görsem tanırım. Kaçarı yok erkek.

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Bir işe yaramaz mı bu napcam ben bunu
Kankam evvelki sene serada yetiştirdik 400 kök fazlası.. arada erkek çıkıyordu çıkan erkeklerin bazılarını atıyordum bazılarını çay yapıyordum bazılarını sarıp içiyordum. Erkek olsa dahi içilir aslında ama baya sert tadı oluyor yani tad bekleme ama kafaya giriyordu hatta dişi bitkiden daha farklı ve daha sert bir kafa. O kadar emek harcamıssın atma, içebiliyorsan iç içmiyorsan toz haline getir kubar diye sat sksnfjowndnr

Ketchap

Yeni üye
Kankam evvelki sene serada yetiştirdik 400 kök fazlası.. arada erkek çıkıyordu çıkan erkeklerin bazılarını atıyordum bazılarını çay yapıyordum bazılarını sarıp içiyordum. Erkek olsa dahi içilir aslında ama baya sert tadı oluyor yani tad bekleme ama kafaya giriyordu hatta dişi bitkiden daha farklı ve daha sert bir kafa. O kadar emek harcamıssın atma, içebiliyorsan iç içmiyorsan toz haline getir kubar diye sat sksnfjowndnr
Yanında 15 günlük fide var ona bişey olur mu onu da döllemesin

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Kanka harmanlıktanbmı bilmem geçen sene 3 bitkik erkek çıkmışti o tomurcukları toplayip kuruttum kapakta vurdum kafama girdi dene istersen ama harmanliktan da olabilir emin degilim

Ketchap

Yeni üye
Kanka harmanlıktanbmı bilmem geçen sene 3 bitkik erkek çıkmışti o tomurcukları toplayip kuruttum kapakta vurdum kafama girdi dene istersen ama harmanliktan da olabilir emin degilim
Hep harmanız
bu erkek sömeğe binecek mi nasıl olcak

Ü

Üye silindi 23063

Guest
kafası az da olsa olur. Ama unutma yetişirken aldığın risk ve maliyete değer mi? bu sorunun cevabı tamamen kişisel. ben bir gün bile tutmazdım erkeği odamda :D

Ketchap

Yeni üye
Kanka buna hiç bişey olmayacak o ustundeki tomurcuklar acacak sadece sömek falan yok yani, o tomurcukları topla kurut kapakta vur beklemene gerek yok Biraz kırar seni
Eyw kanka biraz kırsın bari o kadar doğalgaz elektrik faturası ödedim..Ne hayallerimiz vardı yine bize hasret yine bize hüsran

Kardo elektrik doğalgaz faturası belimi büktü..odamda bende erkek tutmam da torbacıya gitmekden iyidir
Sponsordan mı aldın? Şu ana kadar Baska böyle bir vaka yaşayan olmadı sanırım tamam auto photo karıstı gı oldu ama erkek cıkan olmadı diye biliyorum valla öyleyse ben kendi tohumlarımı eklerim onlar erkek cıkar diye ekmiyorup para veriyoruz sonucta öyle Bi durum varsa yaz sponsorsa göndersin 10 tohum ne demek bu iste en onemli sey zaman

Ketchap

Yeni üye
Sponsordan mı aldın? Şu ana kadar Baska böyle bir vaka yaşayan olmadı sanırım tamam auto photo karıstı gı oldu ama erkek cıkan olmadı diye biliyorum valla öyleyse ben kendi tohumlarımı eklerim onlar erkek cıkar diye ekmiyorup para veriyoruz sonucta öyle Bi durum varsa yaz sponsorsa göndersin 10 tohum ne demek bu iste en onemli sey zaman
Ben sponsordan tohum aldım 2 ayda gönderdiler onların da gerçek auto olduğuna inanmıyordum..birini ektim sonuç

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ******* ********** ******* hahahaha* ****** ****** ***** ****** ****** hahahaha* **** ******* ****** ****** **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ** ***** **** ***** ********* * ***** hahahaha ****** ********** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ********* ******** **** ******** hahahaha***** **** **** ******* *** ********* ** ***** **** ***** ********* * ***** hahahaha ****** ********** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha *** ********* hahahaha** ******** ****** ********** ********* **** **** ******* ******** *** **** ****** *** **** ** ********* *** ****** ******* ***** *** ** ******* ****
  • A active661:
    ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ****** ***** ******** hahahaha** ******* * **** **** ********* **** ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
    ***** ***** ********** ****** hahahaha** ******* **** hahahaha **** ****** hahahaha********* ******** hahahaha*** ** ********** *** **** ****** ********** ******* *** ******** ******** ***** ******** ******
  • A active661:
    ********* ***** ***** ******* hahahaha ******** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** **** ******* *** ********* ******* ***** ******* ** *** hahahaha *** ***** hahahaha**** **** ***** ** hahahaha* ********* ****** **** ********** **** ****** * ******* *** ** ******* ***** **** ********** hahahaha ***** ******** hahahaha*** ****** hahahaha* ******
  • A active661:
    ***** *** hahahaha hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* hahahaha ***** hahahaha** ** ** **** **** ******** ********* *********
    içiciadam içiciadam: ** ******* hahahaha ***** hahahaha** ** ** **** **** ******** ********* *********