Sömeklenme devam ediyor düşünceleriniz nedir

OGkush

Üye
Pembe pistils pink plant diye bir bitki büyütmüştüm 2014 de aynı ona benziyor :D gentikle alakalı bir durum. İnsanlarda yeşil veya mavi göz vb gibi fiziksel kalıtım. Genetik mi tohumun . Çok Çok nadir olmakla beraber köftecidende böyle çıkabilir.

tohumum genetic değil kanka Türkiye’den katılıyorum yerli tohum benimkisi tilki kuyruğu dediğimiz 1 metre ye var ye yok boyu

tohumum genetic değil kanka Türkiye’den katılıyorum yerli tohum benimkisi tilki kuyruğu dediğimiz 1 metre ye var ye yok boyu

kanka purple geni varmış tohumlarda şansına. Kafa olarak bir farkı yok ama görsel olarak mor mor tatlı sömeklerin olur. Bitkilerin de sağlıklı gözüküyor merak etme yani insanlar mor sömek elde etmek için buz stresine falan sokuyorlar seninkiler doğuştan mor :D

kanka için rahat edecekse bak google görsellerden dark devil, lsd-25, puple lemonade gibi genetiklerin sömeklerine görsel şölen resmen seninki o kadar koyu olur mu bilmem ama mor olması güzel duruyor

kanka için rahat edecekse bak google görsellerden dark devil, lsd-25, puple lemonade gibi genetiklerin sömeklerine görsel şölen resmen seninki o kadar koyu olur mu bilmem ama mor olması güzel duruyor

kanka fan yaprakları hakkında ne düşünüyorsunne zaman koparmalıyım özellikle büyük yaprakları

kanka fan yaprakları hakkında ne düşünüyorsunne zaman koparmalıyım özellikle büyük yaprakları
dostum onu da youtubeda defoliation şeklinde aratarak izleyerek öğrenmeni öneririm. Basitçe ışık görmeyen altlarda kalan yaprakları alacaksın ancak abartmadan almalısın fazlası bitkiyi strese sokabiliyor. Genelde bitki dalın bir altında bir de üstünde fan yaprağı çıkartıyor. Işığın gelme açısına göre ışığı alamayan taraftakini koparıp öbürünü ellememelisin

Kanka benim bahsettiğim o fotoğraftaki çok büyük yapraklar var el büyüklüğünde bir bak fotoğrafa istersen

OGkush

Üye
Fan yapraklarını çiçeklenmenin 3. haftasına kadar dökebilirsin.. Daha sonrasında yapman faydadan cok zarar getirir.Benc eşuan tam zamanı gölgelik yapan tüm fan yapraklarını çıkart sonra hiç elleme

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Merhaba benim de böyle bi kızım var pembe pistilli köfteci haze ama çok büyümedi belki de ben beceremedim sanırım 30 gr felan hasat vericek

Ü

Üye silindi 19038

Guest
Aynen kanka sizinkinin maşallahı var bol hasatlar dilerim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • NewGardener NewGardener:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha *** ********
  • T Tatanka54:
    ***** ******* ********* ******** ******** hahahaha* ****** ******* ***** **** ****** ** *
  • hazevadisi hazevadisi:
    ** hahahahahahahaha
  • T Tatanka54:
    *** ***** * **** ***** ******* ***** ********* *** hahahaha** ***** **********
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ******** * ****** ****
  • Ç ÇaylakGrower34:
    ********** ****** hahahaha* ** ****** ******** *******
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • Ç ÇaylakGrower34:
  • Ç ÇaylakGrower34:
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha*********
  • Ç ÇaylakGrower34:
    **** hahahaha**
    +1
  • Ç ÇaylakGrower34:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    +1
  • A angeshar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha***** **********
  • D deo:
  • D deo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • D deo:
    hahahaha ******* ******** ** ******** ******* ***** ***** ***** * * **** * *** ****** ********** * ****** **** *** *****
    D deo: hahahaha ******* ******** ** ******** ******* ***** ***** ***** * * **** * *** ******...