Sömekler şiş'di

Tuzsuz Bekir

Müptezel
İlk denemem olduğu için böyle oldu yaprak üstü trikom nedir ben pek anlamıyorum da yardımcı olursanız sevinirim...
yaprakların üstündeki beyaz toz lardan bahsediyor. Tabi seninkinde ufak sömekler var. Sömeğin ve sömeğin dibindeki yaprakların üstündeki beyaz tozlara tricon deniyor.

İlk denemem olduğu için böyle oldu yaprak üstü trikom nedir ben pek anlamıyorum da yardımcı olursanız sevinirim...
kaliks lerin üstündeki tiricom ları çek kanka yaprak dedikleri şeker yaprakları ben fotoları göremiyorum net bir yorum yapamam yoruma gelen baya bilgili arkdaşlar var gördüğüm kadarıyla söylediklerini dikatte alırsan verimin artıcaktır

Ü

Üye silindi 35723

Guest
Valla kafamda güzel çözemedim ne ayak olduğunu bu bitkinin

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Kankacım ilk growun ama keşke foruma gelip danışsaydın bu neden büyümüyor diye. Bir sonraki growkunda muhakak buralarda aktif ol chattan yaz sor yardımcı olur herkes. Kendinide hiç üzme ilk defa yaptığın birşeyi yapamabilirsin. Emin ol yaptıkça tecrübe kazanacaksın araştırdıkça okudukça öğreneceksin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******** ***** ******* ***** *** ****** ****** *** ******* * * **** **** ********* ***** ***** *** * ****** ******** ****** ****** ******* ********* ** ******** ******** ** *** ****** *** ******* ** **** ********* **** ** ******* ****** ********* ****** ****
    ********* ** hahahaha** **** *******
    +1
  • A ax-b:
    ********* ***** ** *** hahahaha ***** ***
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ***** **** hahahahahahahaha
    +1
    ** ********* *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahaha **** ********* ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** *** ****** ** **** ***** *** * * ***** **** ****** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** ***** * ****** ***** ******** ***** **** hahahaha** **** **** *** *** **** **** hahahaha ******* ****** ****** ******** **** hahahaha* **** ********** ***** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ****** ******** *** hahahaha ** ********* *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    *** ** ********** **** **** ******* ********* ** ***** *** ******* hahahaha **** ********* ****** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ***** ****** ******* *** ******* ****** ** ********* ** *** ******* ******* ***** ********* *** ****** *** ****** ****** ******** ******** ******
    *** ** ********** **** **** ******* ********* ** ***** *** ******* ***** ****** *** ******** **** *** ****** ***** ******* ***** ********** ******
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    *** ********** hahahaha* hahahaha ******** **** ****** ********* ** ******* *********
  • Night owl Night owl:
    *** ********** ******* ******* *** **** **** ******* ********* ****** ** ***** ***** ******* ****** ***** ****** *** ******** **** *** ****** ***** ******* ***** ********** ******
    ********** ***** ******** ******* ****** ** ******** ********* ****** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ******** ******* ***** ********** *** ***** ***** ***** ******** ****** ********** ****** ******* ********* *******
    *** ********** ******* ******* *** **** **** ******* ********* ****** ** ***** ***** ******* ********** ****** ****** ****** **** ********* ***** **** ********** ****** *** ***** ** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** ********** ******* ******* *** **** **** ******* ********* ****** ** ***** ***** *******...