Sömekler şişmiyor yardım!

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Aga torch dediğin 50w torch mu ? 4 lamba ile bu kadar yaptıysan helal valla

zeko dayi

Müptezel
Ak47 çiçeklenmenin 7. Haftası
Şimdiye kadar sadece güvercin gübresi kullanıldı, son hafta yarasa gübresi veriyorum.
2 sarı 2 beyaz torch ampül mevcut adet olarak iyi fakat boyut olarak biraz küçük kaldılar ne yapmam gerek? @Seytan. Mari @Kanka
gayet güzel zaten 9uncu haftada hasalat olcak gibi ozamana kadar şişer merak etme

Ü

Üye silindi 2874

Guest
sömek şişirici an over drive alacaksın mecbur . sonra gör sömekler balon gibi olmazsa :) mutlaka yararı var

• Like
Tepkiler: Jei

LilSlugger

Yeni üye
Önerim keçi boynuzu pekmezi özellikle flush öncesi iki hafta 1 litre suya 10 ml civarı verdin mi en az %15 %20 şişerler.Sıkma canını son haftalarında yapar o yapacağını.

Jei

Yeni üye
Önerim keçi boynuzu pekmezi özellikle flush öncesi iki hafta 1 litre suya 10 ml civarı verdin mi en az %15 %20 şişerler.Sıkma canını son haftalarında yapar o yapacağını.
Bu daha ilgimi çekti over verip kimyasal karıştırmak istemiyordum açıkçası, en yakın zamanda aktara koşacağım teşekkürler

LilSlugger

Yeni üye
Kankam güvercin gübresi, yarasa gübresi organik yürüyorsun yolundan çıkmazsın hem tohumsuz reisin bizzat tavsiyesidir. Benim işimi çok iyi gördü.

• Like
Tepkiler: Jei

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
    Kanka Chat bot: ***** *** ******* *** *** *********